Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spojka / převodovka


dagustino

Recommended Posts

Mám problém ze spojkou tedy právě že nevím zda je to spojkou .. V sobotu jsem chtěl popojet s autem měl jsem tam neutrál a nešla tam žádná rychlost nakonec se mi tam asi na po šestý povedla dát. Dnes jsem jel domu a auto škubalo po přeřazení/rojezdech jak kráva (při škubutí se ozývali tupé rány), do kopce klouzala spojka (při větším sešlápnutím plnu to vždy škublo) .. Jinak jsem zapoměl napsat že za jízdy to má divný zvuk před tím než to začne škubat (po zastavení to ustane).. Právě mi nejde do hlavy že by spojka děla takovej bordel.. Ještě jsem nezmínil to že jsem předtím mil motor (ani jse nepoužil vapku, tudíž spíš blbá souhra náhod). Jinak auto má 172k (s původní spojkou) dík za radu jde to špatně popsat 1f603.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak nakonec vyřešeno, jednalo se o úplnou blbost, vzhledem k tomu že mi tam předchozí den nešla dát zmiňovaný rychlost myslel jsem že je problém někde u převodovky/Spojky :D Po bližším ohledání jsem zjistil že je naprasklá cívka (natekla do ní voda) a mrcha vynechávala jen občas tudíž jsem nebyl schopen přijít na závadu.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...