Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Medvěde, jdeš do nich?


Marcel505

Recommended Posts

Zdravím všechny 309káře. Možná, že jste to už někdy viděli, ale já ještě ne. A tak se ptám, jestli třeba do toho někdo půjde. Třeba Medvěd, protože ten pořád velmi dobře zlepšuje své vozy.

Tak se mrkněte:

hl309.jpg

Takže co, jdete do těch kulatých světýlek? Jo? Tak objednávejte na http://www.morette.com

P.S. Jsou tam i na další modely. (106, 206, 306, 405 apod.)

[upravil dne 13/1/06 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, ale jednou je tam díra na hranatý světla a tak ty kulatý tam asi pořád budou tak nějak divný. Snad čirá optika by nebyla tak hrubá, tohle spíš vypadá jak záplata, sice hezky napasovaná ale pořád záplata. No a co si myslet o hranatých mlhovkách, když nahoře jsou kulatiny - teď to vypadá, že na mlhovky už nevyšly peníze. Osobně se mi víc líbí klasika i s těma mlhovkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k neustálým investicím do udržení funkčnosti tohoto vozítka mi na kravinky přestávají zbývat peníze - a na rovinu, mám názor velice podobný Vojtovi, tzn. že to tam moc nesedí. Koukal jsem třeba i na 405ku, a to vypadá úděsně - takže pokud svítí hranatá světla, která při nejhorším seženu bez problémů za pár kaček jiná nevidím důvod k náročně přestavbě na světla kulatá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde to není přeci nijak moc náročný vyměnit světlo a přepojit dráty.

tato výměna je pouze finančně náročná u morettu sem nevykoukal cenu ale uz dřív sem na ně narazil a cena byla od 11000 do 15000Kč /pár podle distributora. :aut:aut:aut:aut:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Vzhledem k neustálým investicím do udržení funkčnosti tohoto vozítka mi na kravinky přestávají zbývat peníze - a na rovinu, mám názor velice podobný Vojtovi, tzn. že to tam moc nesedí. Koukal jsem třeba i na 405ku, a to vypadá úděsně - takže pokud svítí hranatá světla, která při nejhorším seženu bez problémů za pár kaček jiná nevidím důvod k náročně přestavbě na světla kulatá.

Vždy? víš Medvěde, že je to taková malinká provokace. Dobře myšlená. Ale pravda je, že moc dobře na tom nevypadaj. Myslím si, že je to hlavně pro to, že je vedle ten blikač. Kdyby tam nebyl, vypadalo by to lépe. Jako třeba na 305ce to vypadá ještě hůř, protože tam jsou barvy (zleva): oranžová, bílá (obrysovka), černá (s kulatými světly). Tak to je hrůza.

No a jinak maj na stránkách chybu, místo 505 tam dali 504... :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...