Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Táhlo víčka nádrže 406


Gargamell

Recommended Posts

Mel jsem ten samý problém na své 406, když jsem ji koupil. Předchozí majitel vždycky podložil páčku na otevření nádrže hadrem a pak šel ven otevřít nádrž. Já jsem si tam dal slabou pružinku, tu jsem upevnil pod jeden ze šroubků pod víčkem a rok to funguje na 100%:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to teď vyřešil ani jsem nevěděl jak: Trochu jsem ten mechanizmus po otevření nádrže očistil a máznul trochu vazelíny na ten čudlík kterej se hýbe když taháš za páčku. Namastil jsem i tu plošku na víčku. No a potom jsem ten pružící plíšek, co má za úkol odtlačovat víčko trochu napružil - směrem ven z auta. Není to vyzkoušený měsíci ale už jsem si to párkrát zkusil a funguje to....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uplne to iste robilo aj mne. povodny majitel mi hovoril ze tam je povolene lanko a preto to vzdy podlozil penazenkou, ked siel tankovat. potom mi to mechos iba premazal vazelinou a funguje to, ale uz sa to zase zacina zadrhavat tak tam skusim dat tu pruzinku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Nebudu zakladat nové téma ale oživim jedno z mnoha starších, nějak blbě se mi začalo otevirat vičko na nadrži. Promazání moc nepomohlo, nějak to malo pruží, dostal jsem nápad a dnes ho uskutečnil, nalepil jsem do leveho rohu a na vičko neodymové magnety tak aby se odpuzovali, a víčko odskakuje jako za mlada

Viz video

[upravil dne 29/12/13 17:56 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Radku ber to tak každý to nepochopí co a jak. Co za magnety, kde jsi jej sehnal a pod? Já vzal pružinku co jsem měl dodal pod šroubek takže náklady nulový práce 5 minut i s cigárek pro kuřáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, mate to tam, Jinak musim ještě poladit lepení, na oboustrance mi to ted upadlo, je zima, musim použit nějaký polyuretanový lepidlo. Jinak magnety jsou z Penny z držáku reklamy, jak to vysí ze stropu na takových dvou háčcích, ale dají se i koupit

[upravil dne 29/12/13 19:45 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Radku ok ale chybí Kde jsi sehnal magnety , já třeba mám podobná ale co spíš přitahují , to bych víčko neotevřel :D

@Peta ty magnety se dávaly dříve na palivovou hadičku ne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...