Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repro pro 406 Brake


Gargamell

Recommended Posts

1. Přátelé, poraďte jak vytvořit kvalitnější hudební prostředí ve 406 Brake. Tam do plata dávat repro nemá cenu - nebo jo? (já bych řekl, že to tam nemá kde rezonovat - školy nemám).A do těch zadních sloupků mám pocit nic kvalitního nedostanu.

2. Lze pořídit kvalitnější repro do předních dveří a výšky do palubovky aniž bych musel zesilovat signál?

Kdysi jsem zkoušel zapojit zesilovač a ten asi po hodině vyhořel....Jak silný kabel k němu přivést?

Nepotřebuju vyhrávat soutěže v naméřeném hluku ale mám rád kvalitní muziku. Děkuji a zdravím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do menších aut stačí jeden pár repro, 406 je dost velká ale u kombíka je to trošku problém (probíralo se to o pár řádků níž) ale kvadro je kvadro :D

lepší repráky se dají, obecně se dá říc že lepší jsou dražší, takže si spíš řekni kolik do toho chceš vrazit a hlavně komponentní

kabel zesíku je danej dle proudu v A a délky od baterky k zesíku

jsou dva druhy hudby kvalita a kvantita, každopádně na doplnění spektra to chce sub ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevim viď....viděl bych to na všechny čtyři max. 5000 - vím že seženu komponentní repro za 20 000 ale to už je dost. Už jsem koukal na několikrát doporučované výrobky Helix blue - ty jsou tak nějak cenově přijetelné a i se tu chvalí.... No ale dozadu fakt nevím...jesi se tam vyplatí dávat tam koaxialy....nebo taky komponentní...Řekl bych že možná ty koaxialy 2 pásmový by tam mohli stačit. V těch sloupkách se mi to zdá nasměrovaný docela dobře takže i ty výšky by mohli být slyšitelné.

Ještě otázka - má to vůbec cenu jen vyměnit seriové za tyto? (já doufám, že jo...ale nerad bych nakoupil a zaplakal)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky možnost jak to vyřešit

bluečka jsou dobrej základ ale doporučím ti někde je poslechnout proteže mi říkal Mašinka že je tam chtěl dát a ty orig. se mu líbyli více tak je tam nakonec nedal - nevím bud dávaj do 406 dobrý origoše nebo si na ně moc zvykl. kdyžtak mu zkus písnout určitě ti řekne ti víc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...