Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

DO central nefunguje


Celadince

Recommended Posts

Ahojte

Chcem sa spitat vedeli by ste mi poradit kde zacat pri hladani zavady na Dialkovom ovladani centralu klucom mi zamkne vsetky dvere okrem kufra. Dialkovim to nic nerobi baterku v kluci som vymenil. Dialkove je asi domontovane zvlast neviem.

Dakujem za kazdu radu. Ked si najdem trochu cas tak sem pridam foto co som nasiel v aute taku skrynku teda aspom myslim ze to patri k tomu dialkovemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kufr to nezamkne možná proto, že jsou někde v ohybu zlomené dráty. To dělalo mě u kufrového modelu, musel jsem rozříznout kabelový svazek a našel jsem zlomený modrý drát. Drát jsem opravil a zaizoloval. Kufr se od té doby zamyká centrálně společně se všemi dveřmi.

Dálka může být nefunkční kvůli elektronice v klíčku nebo spíš mikrospínač na elektronice v klíčku. Pouze výměna baterek již pak nestačí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ahojte tak po dlhšej dobe som sa k tomu dostal.

Kufor nezamiká pretože tam chýba motorček zámku.To  teda viem kde je chyba :))

A diaľkové ovládanie neviem prečo nefunguje.

V prílohe posielam foto. Myslím že to ma niečo spoločné s dialkovým. je to vedľa stropného svetla. Chcem sa spýtať  či to je kompletné nechýba tam nejaká dióda alebo žiarovka?

Ďakujem 

 

20170807_192129.jpg

20170807_192148.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
On 9. 10. 2017 at 2:34 PM, P607Olda said:

Klíček ověříš tak, že blikneš do foťáku (do mobilu). Infra záření okem nevidíš, ale na displeji foťáku uvidíš jasný záblesk. Pokud ne, tak baterka, nebo jiná závada na vysílači.

Dobry vecer

Tak este som nasiel aj nejaku skrynku myslim ze to ma docinenie s DO ked odpojim poistu a znovu ju zapojim zanke a odomkne vsetky dvere

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je nějaká neorigo dálka , to , co máš na těch prvních fotkách je přijímač origo infra dálky , ale ten řešit nemusíš , když nefunguje vysílač v klíči . Tahle krabička je ovládaná tím šedým ovladačem - zkoušel si v něm vyměnit baterku ? Co jsem to pročítal , tak si měnil baterku akorát v klíči , i když nevím proč , když už je nejspíš dávno mrtvej :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 hours ago, jarokare said:

Tohle je nějaká neorigo dálka , to , co máš na těch prvních fotkách je přijímač origo infra dálky , ale ten řešit nemusíš , když nefunguje vysílač v klíči . Tahle krabička je ovládaná tím šedým ovladačem - zkoušel si v něm vyměnit baterku ? Co jsem to pročítal , tak si měnil baterku akorát v klíči , i když nevím proč , když už je nejspíš dávno mrtvej :myslim

V kľúči som baterku nemenil. Baterku som menil iba v tom ovládači tam je baterka nová diodi po výmene baterky svietia ale nereaguje to. Skúsim ešte pozrieť baterku v kľúči.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...