Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunkčné otváranie okien


prokoppd

Recommended Posts

Zdravím. Mám taký problém. Našiel som síce niekoľko tém ohľadom otvárania okien ale nikam som sa nedostal,a hlavne mám otázku. Vodičove okno funguje asi tak že sťahuje a zatvára len po kúskoch, a keď dám vypínač do druhej polohy tak to niekedy zatvorí na prvý krát. Akurát to čiastočne otváranie nie a nie. Skúšal som vyčistiť plošný spoj aj tú dotykovú gumu ale nepomohlo. Vodiace lišty vo dverách som tiež prečistil. Taký istý problém je aj s ovládaním spätných zrkadiel, tiež niekedy idú tak trhano ale väčšinou vôbec.

Ale všimol som si jednu vec a to je aj moja otázka: Keď som mal rozobratý ten plošný spoj na ktorom sú dve diody a zapojil som káble, tak tie diody blikajú (ako morzeovka) Nemali by náhodou svietiť stále? Alebo to blikanie je normálne. Tak isto bliká dioda aj na ovládaní na spolujazdcovej strane ale tam s oknom nepohnem vôbec. Keď ale stláčam tlačítka tak počujem vo dverách také cvakanie. Viete mi teda pradiť v čom môže byť problém. Ďakujem

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Opäť Vás prosím o radu. Okná stále nefungujú!!!

Už som vymenil tlačítka ovládania, motorčeky (100% funkčné, odskúšané na druhom aute). Kabeláź v poriadku, premerané  a skontrolované všetky káble. Napätie 12V ide do motorčeka. Tak už ma fakt nenapadá v čom môže byť problém. Osvetlenie tlačitiek len preblikuje, a okno sa hýbe asi po 0,5cm. Okno nezadrháva pretože ten motorček sa chová rovnako aj keď nieje nahodený v sťahovačke. A ešte spolujazdcové okno sa nehýbe vôbec, ani od šoféra ani od spolujazdca.

Vopred ďakujem za každú radu.

 

Upraveno uživatelem prokoppd
odstraněno pozadí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...