Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vynechávání zapalování - pomoooc


Sukin

Recommended Posts

Zdravím všechny, potřeboval bych pomoct s jedním problémem.:myslim

V zimě při studeném startu mi motor občas nechodí tak jak by měl, škube, dusí se a rozbliká se kontrolka diagnostiky motoru. Na diagnostice se objeví přechodné závady : rozpoznání vynechání zapalování ve válci 1, 2, 3 a nebo v neurčeném válci.??? Nevím si rady, měnil jsem svíčky, použil PRO- TEC na odstranění případné vody v pal. systému a nic. Není možné že by to dělal španý blok cívek?? Předchozí majitel ho přede mnou měnil cca před 8 tisíci km a dělalo mu to samé. Je možné ho nějak proměřit? V Peugeotu na Kladně mi řekli že je to nejspíš o špatný benzín což se mi zdá jako blbost protože tankujeme celá rodina u jedné čerpačky a nikdy se nic podobného nikomu nestalo.

Předem díky za pomoc.

Peugeot 306 Break 1,6 72 kW, r.v. 2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tento problem som prave riesil aj ja,,,, v servise na diagnostike vysiel vadny snimac volnobehu,,,, vymenili lambdu a je pokoj,,,,, kazdopadne to nemusi byt pravda,, ze to robili tie dve veci,,,,, ale stara lambda bola spajana na troch miestach,,,, pri com to robi,,, stale alebo len niekedy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno na diagnostice je ok a za normáních okolností to šlape všechno bez chyby, a motor byl nemytej co to auto vyjelo z linky takže prej nejspíš voda v benzínu, ale je to divný. Dělá to jen občas cca po 15 vteřinách po startu a když vypnu zapalování a znovu nastartuju tak to už běží ok. Myslí že to bude taky ten blok cívek, ale jak to zjistit a neměnit ho. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...