Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ferryho 306 cabrio - 190 tis. km na hrbu a STK do 2025


Ferry

Recommended Posts

Pokud na tě fotce,  kde máš pastu na aute, je modrá a toto je finální dolesteni, nedivím se, že tam jsou hologramy.  Všechny kroky se musí dělat pečlivě a nebýt zbytečně rychlý. Navíc v tomto velkém množství ta pasta nemohla moc fungovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MilanF1 na ty fotce to je zelena FastCut Plus a bral jsem to ruzovym tvrdsim molitanem, pak jsem auto cely umyl a na finale uz jsem mel k dispozici jen "zelvu" a modrej mekkej molitan. Jel jsem na 600-800 otacek. Ted mam k dispozici jeste tu pastu na hologramy, tak co bys doporucil za postup ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsi začínal zelenou, to je správně. Ale u mě na obalu je uvedeno 1500 až 2000 ot. Pro fast cut. 

Pak to máš zjemnit žlutou Extra Fine a nakonec modrá Ultra Fine.  

Čím jemnější pasta, tím větší otáčky, o něco zrychlit a měkčí kotouč. Na zelenou, hrubou, musí být tuhý kotouč (třeba zelený od 3M), aby zabral a brousil.  

Pokud máš vylesteno a jsi spokojen, jen tam jsou hologramy. Vem ultra Fine a  s měkkým kotoučem (modrym). 

PS: nedoporučuji kombinovat výrobce. Produkty na sebe navazují a mohou fungovat na jiné bázi. Např. 3M je na ropné bázi, Car System na vodní!

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož vím, jaká je pakarna lestit tmavě barvy, moje cabrio nebylo lesteno,  ani po laku ... na ten drobný bordel kašlu. Takže jen voskuji ... obyčejným v rozprasovaci od Car System a mikrovlaknovou uterkou Premium  od Car System to utiram.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny, co mam pujceno, tak je vse od 3M, tak zkusim, dik za info. Vidis, na pixlu na etiketu me nenapadlo se podivat:roll:D

ja mam zkusenosti z prace jen s lestenim skla, ale koukam, ze to je podobne, s tim pomerem hrubost brusiva/otacky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vcera se mi krasne podarilo zbavit tech hologramu, pekne modrym kotoucem a antihologramovou pastou, nekolikrat prejet do krize s mirnym pritlakem a leskne se to jak psi ku..e :) Navrch uz jen vosk ve spreji na oplachnute auto a vysuseno mikrovlaknem. Rano jsem cabrio predal v Holesovicich na vystavisti Pe.Trovi, tak zitra tamtez k videni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

tak letosni sezonu uz jsem uzavrel minuly patek posledni jizdou bez strechy na Vysocinu, cabrio jsem umyl, navoskoval a hodil do garaze pod plachtu. V dubnu me ceka technicka, takze jelikoz na tycky rizeni prozatim nezbyl cas, budu je muset udelat nekdy behem zimy. Aspon jsem si zatim objednal klic, se kterym by se nemuselo v nejhorsim pripade vyndavat cele rizeni a melo by se dat vysroubovat tycky z podbehu

klic.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 7. 2018 at 15:09, Ferry napsal:

Tak na zadek se vratily napisy, ktere tam bud nebyly nebo je nekdo predtim sloupal dolu :)

 

A taky se zacla ozyvat spojovacka rizeni, takze v dohledne dobe vymena spolu s cepy rizeni a geometrii

 

Čím ty nápisy lepis?potřebuju nalepit znak i písmena,mám je s hnusnym chromem...

Upraveno uživatelem brixtr
Odstraněné obrázky z citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel že nový znaky a písmena mají vždycky už od prodejce lepidlo na sobě? :myslim 

Každopádně já na jaře řešil upadlé jedno písmeno. Vzal jsem oboustranku na lepení podlahových lišt a koberců, vystříhal si to a drží to zatím jak přibitý. Přežilo to normální myčku i mytí wapkou a není to vidět :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, pěnová oboustranka a pěkně nůžtičkama na nehty vystříhat písmenko po písmenku. Nový písmenka už jí samozřejme mají, ale já dával starší, oloupaný z vraku, takže nejdřív očistit starou, odmastit a pak lepit novou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...