Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ferryho 306 cabrio - 190 tis. km na hrbu a STK do 2025


Ferry

Recommended Posts

jj, hlavne, kdyz jsem jeste sundal kolecko ovladani hlasitosti a umyl z nej redidlem ulepene zbytky toho pogumovani, co kdysi na sobe melo. Sice ted nema ten sametovej feeling a grip , ale rozhodne vypada lepe :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak vylet do IT na vikendove testovani kol Bianchi cabriem se naramne povedl. Cestou tam jsem hned za Brennerem odbocil z dalnice do hor, pres Penserjoch  (2211m n.m.) na Bolzano, dal pak pres Passo Della Mendola (1363m n.m.) dolu do Riva del Garda a kolem Lago di Ledro do cile u Brescie.

Zpatky jsem zvolil cestu vice zapadnim smerem a vyuzil Passo dello Stelvio a jeho super serpentyny. Cestu trochu zkazil dest kolem Ga-Pa a pak prutrz mracen za Mnichovem, takze to uz jsem musel s natazenou strechou. Auto celou cestu ustalo na jednicku, se spotrebou 6-6,5l/100, takze velka spokojenost :)Par fotek :

 

IMG_20190628_080309.jpg

IMG_20190628_080604.jpg

IMG_20190701_122051.jpg

IMG_20190701_123718.jpg

IMG_20190701_125639.jpg

IMG_20190701_124307.jpg

IMG_20190701_125658.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, nechtel jsem prekrocit povolenou rychlost, az na nemeckym autobahnu jsem tam hodil dvojku :D 

No, ale ve sjezdech z tech kopcu to skoro bylo jen 3-2-1-3-2-1, i tak uz potom dole brzdy krapet piskaly. A cestou jsem z jinych aut citil casto oblozeni brzd nebo spojky 😛

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa Hehe, klimu moje cabrio ani nema :) ale kupodivu v tech italskych 40°C jsem se ani moc nepotil, na hlave jsem mel cepici, bez ty se bez strechy nejaka delsi trasa jet neda, zvlast s moji pleskou bych ji mel pekne spalenou, ruce jsem si nemazal a bylo to znat, ze jsem je mel trosku prismahly, ale zadna traga, to i kdyz vyrazim ze zacatku leta na 4-5h na silnicni kolo, tak to mam podobne opaleny.

Tak treba nejakou 306 bez strechy taky casem poridis ;)@radim.1008

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak se mi povedlo sehnat za kilco peknou koncovku vyfuku, origo uz je hrozne olezla, rezava a bez chromu a taky je dost mala, takze vypada v tom velkym vyrezu v narazniku srandovne. Tahle ma v obou prumerech o centimetr vic, tak myslim, ze bude vypadat o dost lip. Chtelo to jen pul hodky se Silichromem a uz je pripravena k navareni

IMG-20190717-WA0003.jpeg

IMG-20190717-WA0004.jpeg

IMG-20190727-WA0004.jpeg

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

O vikendu jsem cabrio na Vysocine odzimoval, nasadil baterku, nastartoval na drc a objel aspon barak :) Minuly tyden mi prisel novej chladic od Valea ve vyssi kvalite Premium (jeden z poslednich kusu k sehnani v eshopech) a na ebay se mi podarilo sehnat nesehnatelne, originalni spodni hadici k chladici, ktera uz v peugeotu neni skladem a nevyrabi se a neni sehnatelna ani v druhovyrobe 👍 Tak uz jen koupit chladici kapalinu a muzu se vrhnout na vymenu, kterou spojim se sanaci koroze na pravem podbehu,  kterou jsem zatim nestihl

IMG_20200428_184221.jpg

IMG_20200428_184127.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...