Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ferryho 306 cabrio - 190 tis. km na hrbu a STK do 2025


Ferry

Recommended Posts

tak prvni nastrel ceny komplet brzdoveho potrubi cca 5000 od firmy (sice v medi, ale samozrejme bez naohybani, pouze napertlovani holendru) me presvedcil ,ze touhle cestou ne a nezbyde, nez se spolehnout opet na sve vlastni sily a zdroje a udelat si potrubi doma sam - btw, nestezuji si, jen konstatuji :D

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak jsem konecne napertloval komplet potrubi , celkova delka 15m a 28 holendru :) cenove vyslo neco kolem 1700Kc, coz byla tak nejak moje puvodni predstava o nakladech na tuhle srandu.

soucasne probiha jeste sanace rezavych mist v podbehu, ted uz zbyva jen striknout barvou a bude se kompletovat

IMG_20170827_184147.jpg

IMG_20170827_171144.jpg

IMG_20170828_221518.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radim.1008jj, trubky se budou jeste rovnat a pak ohybat podle puvodnich tvaru, tohle je jen po rozvinuti klubek, narezani a napertlovani holendru, zadni trubky, co maj pres 3m jsem stejne musel znovu smotat, aby se mi vesly do kufru a odvezl jsem je z dilny :) Privezt muzes, ale uz jen budu radit z povzdali, neco jako pan Lorenc ve filmu Na samote u lesa ;)

@Béďa jasny, ale k puvodni cene 500 Euro pribyde na konci jeste jedna nula ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...