Přejít na obsah
Ferry

Ferryho 306 cabrio - zazimováno

Recommended Posts

tak jsem si dnes k nadchazejicim ctvrtecnim narozkam nadelil darek v podobe 306 cabrio.

strucne o historii, uvedeni do provozu 18.10.2001, najeto 171tis km, motor 1,6 72kW - NFT

nejaka prace na nem bude, susti prevodovka, par skrabancu na laku, ale uz ted z nej mam radost :)

IMG_20170424_225213_945.JPG

Upraveno uživatelem Ferry

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska uklid a umyti celeho interieru, pekne to prokouklo, ale kuze jeste bude chtit docistit a naimpregnovat.

Odpo jsem neodolal a udelal kratsi projizdku bez strechy :)

IMG_20170501_165305.jpg

IMG_20170501_165355.jpg

IMG_20170501_165131.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

cyclony jsou peknej zaklad ;) zbytek uz sezenes. ja koukal asi 3/4 roku a vyckaval, az bude neco za dobrou cenu a blizko za hranicema, tohle jsem dovezl kousek od Regensburgu a bylo za par stovek euro :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jj, barva mi sedla taky, sice jsem mel predtim vyhlidnutou jeste krapet jinou modrou, trosku s nadechem do zelena, ale to byl vrak a po kroupach a tahle china bleu se mi libi taky. Co jsem chtel urcite, byla ta bezova kuze, ta ten vzhled podtrhne, v polokuzi nebo cerny kuzi to cabrio neni takovy :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

po kosmetice prijde na radu technika, dneska velky nakup dilu. komplet rozvody, remeny, svicky, oleje, filtry, spojka, predni brzdy a to vse za krasnou cenu cca 5000, zlaty stary auta :)

IMG_20170502_192800.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku