Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ferryho 306 cabrio - 190 tis. km na hrbu a STK do 2025


Ferry

Recommended Posts

@Ferry  Sehnat je jedna věc, nainstalovat & zprovoznit druhá :)  A právě tehdy mi mám pocit Pe.Tr řekl, že pokud na to někdo má šanci uspět s tím jsi to ty. No co už, tempomat by byl fajn, ale už je to jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si vyzvednul znacky z depozitu a sezona muze zacit.

trochu zamrzelo, ze Allianz od zacatku roku zrusil moznost sezonniho povinneho ruceni pro auta, pry nebyl zajem, tak to nechali jen pro motorky a pro auta nabizej jen variantu podle najetych km.

samozrejme za celou zimu jsem se nedostal k tomu ,abych si nakreslil v Autocadu model zadni casti tretiho brzdoveho svetla, takze to musim narychlo udelat ted a vytisknout na 3D tiskarne co nejdriv :) Nahodim taky origo autoradio s packou pod volantem a k nemu MP3 emulator CD changeru, aby bylo co poslouchat, no a pak vyhledove ten tepomat :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před týdnem jsem si dovezl cabrio ze zimoviště a včera a dnes začal dolaďovat. Celou zimu se mi válela doma sada lanka na repas stahovačky, takže jako první jsem se pustil do repase stahovačky okna spolujezdce. Vyměnit to šlo poměrně lehce, jen lanka byly na každý straně cca o 2,5cm delší, tak jsem musel zkracovat, pak asi hodina ladění odklonu, příklonu, záklonu skla no a výsledek vcelku přijatelnej, jezdí to rychleji než předtím, i když čekal jsem stejnou svižnost, jako u řidiče, nevím, i když jsem vše rozebral, vyčistil a namazal, stejně to podle mě není ono.

Další na řadu pak přišlo origo rádio a páčka pod volant a do kastlíku emulátor cd changeru na mp3.

IMG-20180508-WA0005.jpeg

IMG-20180508-WA0000.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo s rameckem nevim, v 806 na tom samem radiu ramecek je, s napisem peugeot v levem rohu, ale kdyz jsem ho zkousel do cabria, nesel mi tam. Musim mrknout do SB a pogooglit fotky.

Mozna ke spolujezdci vedou delsi draty a zerou moc proudu :)) pri nastartovanym motoru je to lepsi, nez na samotnou baterku. ale v moji 406 behaji stahovacky skoro uplne stejne rychle. Jestli to ale nebude tim, ze u spolujezdce mam anglickou sekvencni ridicovu :p :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš :super  Jsem si říkal, že jsem u 306 viděl ty origo rádia pěkně zapuštěný ;)  Takže sehnat rámeček v barvě a nebo stříknout :myslim
A co ti brání, udělat tu sekvenční stahovačku i tady? :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak jelikoz bude moje cabrio jednim z vystavovanych aut na letosnich Legendach, venoval jsem dnesni odpoledne lesteni. Dal jsem tomu ctyri hodky a myslim, ze prokouklo. Hodne skrabancu uplne zmizelo, par tecek opraveno korekcnim lakem

IMG_20180602_165245.jpg

IMG_20180602_194131.jpg

IMG_20180602_194049.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem jeste ucinil pokus o vytazeni promackliny na pravem blatniku u nadrze a na viku strechy, uz v zime jsem si na to objednal sadu PDR, tak nejdriv mala zkouska na zmuchlanych blatnicich, co jsem mel doma na pude ze 406 a pak naostro na cabrio. Povedlo se to na prvni pokus docela dobre. Promacklina na viku schranky strechy zmizela uplne, to stacil jeden prilepeny cuflik uprosted, drobne zatahnuti, ozvalo se jen lup a po promackline ani pamatky. Ten bok, to jeste bude chtit doladit male detaily a hlavne tu hranu, ale to az bude nekdy vic casu, zatim ale myslim, ze furt lepsi, nez stav predtim :)

 

stav pred:

IMG_20180603_142739.jpg

 

prilepene vytahovaci cufliky, jeden z mnoha kroku, lepil jsem je tam opakovane stridave na ruzna mista asi hodinu a pul

IMG_20180603_143306.jpg

 

stav po zasahu, po tehle fotce jsem myslim jeste zkousel vylepsit trochu tu hranu, ale ta jde ztuha, asi bude potreba pomoct ji z druhe strany, pokud tam po sundani plastoveho nadkoli bude pristup, na to uz nebyl cas

IMG_20180603_154708.jpg

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...