Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kotuce 407


saboteur

Recommended Posts

ozzy56 : ale pozor, ta sleva na stáří platí pouze pokud si tam díl necháš namontovat. Informace stará pár měsíců, Domanský. Takže sleva na díl vyvážená přestřelenou cenou a časem za práci ... :myslim

@Přema  Njn tak asi špatná značka nebo smůla na kus :) Já mám od loňska od jara na zadku Meyle HD desky+kotouče, proti origo zlomek ceny, brzdí, nepráší, nepískají, nekroutí se ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, StibTo napsal:

ozzy56 : ale pozor, ta sleva na stáří platí pouze pokud si tam díl necháš namontovat. Informace stará pár měsíců, Domanský. Takže sleva na díl vyvážená přestřelenou cenou a časem za práci ... :myslim

@Přema  Njn tak asi špatná značka nebo smůla na kus :) Já mám od loňska od jara na zadku Meyle HD desky+kotouče, proti origo zlomek ceny, brzdí, nepráší, nepískají, nekroutí se ...

jasně, to vím--sleva není nikdy zadarmo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎25‎.‎4‎.‎2017 at 8:58, Rychtar84 napsal:

a co je vůbec "origo" u Peugeotu 407? Brembo, Textar, TRW, ATE, Zimmerman, BOSCH?

v Peugeotu ti sice dají zboží s logem lvíčka na krabici, ale jsou stejně vyrobeny v jednom z fabrik viz výše.

tak potom jde už jen o cenu ...

Jsou tam TRW - aspoň u mě teda:D No a když jsem chtěl objednat přední desky v servisu, tak by vyšly cca o 30% dráž, než jsem sehnal v e-shopu..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...