Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P508 SW - jak seřídit stěrače


Prochazka.paya

Recommended Posts

Mám to úplně stejně. Dělá to jen někdy a je to kvůli tomu, že je velká přítlačná síla na stírací lištu, která se v pohybu nahoru prohne a na konci pohybu má tendenci se narovnat a strhne s sebou i rameno a přeskočí pak až k liště.

Stěrače mám dané přesně podle značek na okně. Za normálních okolností se stěrač zastaví cca 5cm od kraje okna. Ale občas prostě poskočí až k liště.

Dost pomohlo, když jsem dal stěrače do servisní polohy (jako bych je chtěl měnit) a následně je ručně vrátil do výchozí "zamčené" polohy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, MJSytic napsal:

Mám to úplně stejně. Dělá to jen někdy a je to kvůli tomu, že je velká přítlačná síla na stírací lištu, která se v pohybu nahoru prohne a na konci pohybu má tendenci se narovnat a strhne s sebou i rameno a přeskočí pak až k liště.

Stěrače mám dané přesně podle značek na okně. Za normálních okolností se stěrač zastaví cca 5cm od kraje okna. Ale občas prostě poskočí až k liště.

Dost pomohlo, když jsem dal stěrače do servisní polohy (jako bych je chtěl měnit) a následně je ručně vrátil do výchozí "zamčené" polohy.

A jak se dostanu do tech poloh?? Myslim tu servisni, zamcenou... a ty znacky, podlekterych maji byt sterace nastaveny vypadaji jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do servisnej polohy ich dostaneš ťuknutím do páčky stieračov po vypnutí motora, druhým ťuknutím sa vrátia do normálu. Toto funguje cca 10 sekúnd po vypnutí motora. Značky by mali byť na skle vynechané miesta v čiernej podtlači (aspoň na 407me som tak mal, tu som ešte nepozeral). Inak robí to aj mne na polročnom aute. Presadenie moc nepomôže pretože sa potom môžu stierače dotýkať navzájom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...