Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tempomat


James.and

Recommended Posts

Taky se mi to jednou stalo, ale nakonec jsme se tomu zasmáli. Kluk si hrál v autě a na páčce tempomatu otočil kolečkem a tím tempomat deaktivovaL. Já ho mám trvale zapnutý. Taky jsem se divil proč z ničeho nic nejde a ikona zhasla. Není to náhodou i tvůj případ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Sice je to staré téma ale nevím jestli už máš vyřešeno. Já měl dvě příčiny. U pedálu brzdy jsou dvě čidla, už ani nevím na co, ale měl jsem jedno špatné a proto mi nefugoval nejen tempomat ale i brzdová světla. Druhá možnost špatně se vracející pedál spojky. Stačí aby se nevrátil do horní polohy a opět nereaguje čidlo a tempomat se prostě nezaktivuje.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych koukl na ty spínače u brzd. pedálu . Práce na pět minut . Když jsem koupil 807 tak mě taky nešel tempomat nastavit . Nepamatuju si jestli reagovala kontrolka ( ON/OFF u symbolu tempomatu ) . Stačilo se pak ohnout a podívat se na spínač u pedálu . Byl vyskočenej - ten co nerozsvěcuje brzd. světla , ale ten druhej - z toho otvoru kde je uloženej , a byl jako v rozepnutým stavu ( jako při sešlápnutým pedálu ) . Dal jsem ho zpět , poladil a tempomat funguje .

Upraveno uživatelem MP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...