Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Partner s velkým nájezdem


Lukáš R.

Recommended Posts

Zdravím, sháním nějaké auto na dodělání a padla volba  opět na partnera... V současné době mam 1.4 rv 2000 310000km , všude se loupe lak a zřejmě kdysi byl bouraný a provozovaný jako firemní a v současné době začlo téct řízení, je nutné udělat vepředu brzdy, ložiska , a tak jsem si řekl, že bych si vzal něco novějšího , aby mi nebylo tak líto do toho něco dát...

A k otázce:

Našel jsem Partnera, vzhledově v pěkném stavu (na fotkách, teprv se pojedu podívat) 1,4  v plynu, rv 2008 , ale s najezdem 490 000km ... Není to z dovozu a je to prodávané prodejcem nových peugeotů (zřejmě z protiúčtu) za 56000...

Samozřejmě bych ho někým nebo někde nechal prohlédnout, ale mám teorii, že pokud má nalítáno 500 000 za 9let, tak může být slušne servisovaný , nejspíše po výměně všeho možného.

Pletu se a je možné aby tento motor 1.4 měl 500 000 ?  Nedokážu si představit, že ten můj by vydržel 350 000 natož 500...  Dále krom motoru, na co všechno by se mělo dát pozor když má auto takový nájezd oproti autum s menším (pro mě menším = 250 000) nájezdem

 

Dále je to tovární LPG, takže z výroby a předpokládám tedy brzskou výměnu nádrže  (rv2008), je obtížnější servisovat  orig. LPG nebo je v případě servisu cena podobná neorig. vestavbě... Děkuju a hezký víkend pěžoťáci

Upraveno uživatelem Lukáš R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,4 benzín jsme měli dva kusy a půl milionu km daly bez problémů. I když bych neručil kolik ještě ujedou v budoucnosti. Přinejhorším tam dáš druhý motor, 6000 i s montáží.

Ale cena 56000 za takový nájezd je moc. My jsme ty naše prodávali po 10 t. Kč

Raději bych se orientoval na méně unavené auto. LPG je spíše komplikace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem  právě koukal na inzeráty a ročníky 2008 se prodávají od 80 výš a to ještě bez plynu (na lpg bych si nechat prekopat auto stejně chtěl) a ještě to jsou s těma nelakovvanejma zrcadkama a narazníkama atd. tento vypadá fakt takhle hezky.... Ještě se kouknu všude možně... Já si právě říkal, že je možná i lepe když to auto bude mít 500 než 250, protože těch 250-350 je takových si myslim přelomových, kdy je ten čas všelijakých výměn, ale je  to jen domněnka... na auto víc jak 70 000 v současné době prostě bohužel nemám, něco málo bych ještě dal, ale to spíš už mám na servis po koupi

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...