Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

USB


matvejson

Recommended Posts

Witajte priatelia! Ako ste Vy vyriesili prehravanie mp3 cez usb? Neda sa niekde do radia alebo k zasobniku na cd prirobit konektor aby som mohol pocuvat pesnicky z kluciku? Alebo ak kate navod ako spravit "udelatko" do aux mohli by ste dat typ;-). Dakujem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

existují adaptéry místo měniče na CD, už se to tu někde řešilo

taky jsem si to chtěl pořídit, ale číňan mi místo na RT3 poslal na RD4, nevšiml jsem si toho hned, řešil jsem to později (až dorazila diagnostika, nutno na aktivaci), tak jsem to nevyreklamoval ... tak bych to asi zase mohl odprodat, nemá někdo zájem? :-)

- já už to neřeším, přehrávám z telefonu, normálně kablíkem jack => cinche v přihrádce

http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=peugeot+rt3+usb

https://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=peugeot+rt3+usb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze dnes zbehnem za jednym kutilom co tu mame nech mi spravi kablik jack-cinche a bude to fajn;-). Ten fm prehravac mam aj ja, len ked nie je pichnuty v zadnej zastrcke v kufri tak ma strasne slaby signal a pocuvam len sum, lebo nejak nedojde k antene ktora je nad kufrom. Ked budem mat kablik, tak to niekomu podarujem;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 3 hodinami, matvejson napsal:

Myslim, ze dnes zbehnem za jednym kutilom co tu mame nech mi spravi kablik jack-cinche a bude to fajn;-)

jako kutil bych tě s takovým požadavkem hnal, číňan to prodává za půl dolaru, za to ani nekoupíš materiál, natož se s tím pájet

https://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=3.5mm+jack+male+rca+cable

jinak má to chybičku, že když si ten telefon chci zároveň nabíjet, tak to přes kablík z napájecí zásuvky chytá rušení a děsně píská ... nicméně to se mi nestává moc často (narozdíl od některých udržuju tamagoči nakrmené :-)), a když už se tomu nevyhnu, tak nabíjím z powerbanky, kterou vozím v autě furt s dalšíma užitečnejma blbostma typu sirky a nůž ... jojo, doba pokročila, v KPZ už není pětikoruna na telefon v nejbližší budce ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I za toho půl dolaru je to drahý ... tady to máš za sedm korun a bez pěti týdnů čekání ... někde ve tvém okolí to určitě seženeš za podobnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, kolega nebydlí v Mělníce, takže plus ... aha, plus nic, dopravu na Slovensko vůbec nevidím ... tož https://audio-video-kable.heureka.sk/gembird-cca-458/#o=2 => 0,26€, z Handlovej taky není Prešporok úplně za rohem, takže + 2,39€ doprava, hm

a v kamenným krámě jsem kabely pod 10 Kč viděl naposled v polovině devadesátejch let ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenutím kolegu aby nakupoval v Mělníku, jen jsem hodil nejlevnější odkaz - třeba se bude hodit někomu jinýmu. Nesmíš to hned brát tak konfrontačně že chci bejt chytřejší než ty, nejde o život. X dalších prodejců to má za dvacku, což už je sice víc než ten půldolar, ale já bych teda kvůli desetikoruně ty týdny nečekal (a např. Softcom prodej a výdej Praha, Ústí, Rudná, Plzeň, Budějovice, Liberec, Hrade, Brno, Zlín, Ostrava ... a všichni jsme odněkud a třeba já osobně to kolegovi v tom Mělníku klidně koupím a za dvacku nebo co stojí dopisnice na Slovensko pošlu, když bude chtít ... kdyby teda na něj ty tři éčka byly moc což pochybuju). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalosi, vsak sa nehadajte - nejde tu o to aby sme sa tu dotahovali navzajom. A mimochodom - cestou do roboty som zbehol do obchodu a kablik ma stal 3€ - takze ziadna robota, doprosivanie sa a uz mozem hrat;-). Ale aj tak dakujem vsetkym za typ a nehadajte sa, jo;-)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šak já jsem nemyslel, že si to musí kupovat zrovna u číňana, to bylo jenom k tomu, že takovýhle věci se dneska na koleně fakt nevyráběj

no ale pokud jsi začal o tom, že je číňan drahej, tož nevim, co je konfrontačního na tom, že jsem připomněl, že na ten nákup jsou i jiný náklady než jen cena zboží, prostě se tu bavíme o nějakejch pro a proti ... od číňana sice čekám pět tejdnů, ale mám to pak za toho půl dolaru ve schránce, a kdybych měl volit Softcom, tak jednak už je to skoro celej dolar, a jednak než se tam a zpět dotřepu, tak je to 26 Káčé za lístek (či ještě víc za naftu), nemluvě o >hodině času

já si těch pět tejdnů klidně počkám, audiokabelů mám doma plnou krabici a když něco nově použiju nebo zničím, tak dokoupím do zásoby, krabice není nedočkavá aby to potřebovala do druhýho dne :-) ale chápu, že kolega to má jinak, v takový situaci bych se taky stavil po cestě do kanclu v Kauflandu pro tři rohlíky k snídani a kabel za padesát šest

ale obecně mě štve, jak se tady věci předražujou ... no, to by bylo na dlouhou diskusi s původním dotazem už vůbec nesouvisející :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vida že se nakonec domluvíme ... já to zas myslel tak že nejen číňan bude o dost levnější než kámoš bastlíř, ale že tentokrát existuje i "čech" levnější než číňan což jsem snad ještě neviděl. jak sám píšeš - opak je zvykem. tuhle jsem zrovna od číňana kamerku do auta za 20 usd a tady ta samá začíná na 1400 .... a to není zdaleka nejkřiklavější příklad. možná by to stálo za vlákno kdo nás o kolik natahuje .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, kavol napsal:

 

jinak má to chybičku, že když si ten telefon chci zároveň nabíjet, tak to přes kablík z napájecí zásuvky chytá rušení a děsně píská 

Na to jsem použil toto https://www.ahifi.cz/sinus-live-gl-205.html a je po problémech hlavně se zvukem z tabletu který je potřeba průběžně nabíjet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
V 23. 4. 2017 at 14:09, kavol napsal:

existují adaptéry místo měniče na CD, už se to tu někde řešilo

taky jsem si to chtěl pořídit, ale číňan mi místo na RT3 poslal na RD4, nevšiml jsem si toho hned, řešil jsem to později (až dorazila diagnostika, nutno na aktivaci), tak jsem to nevyreklamoval ... tak bych to asi zase mohl odprodat, nemá někdo zájem? 🙂

- já už to neřeším, přehrávám z telefonu, normálně kablíkem jack => cinche v přihrádce

http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=peugeot+rt3+usb

https://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=peugeot+rt3+usb

ahoj. chci si koupit z toho ali. Myslím že mam RD4. na CD changeru je ale tenhle konektor a ten neodpovídá na ali. Připojoval ste to někdo až na radiu nebo do kabelu do changeru_

IMG_20180604_141303_resized_20181126_105147147.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vlado81 napsal:

ahoj. chci si koupit z toho ali. Myslím že mam RD4. na CD changeru je ale tenhle konektor a ten neodpovídá na ali. Připojoval ste to někdo až na radiu nebo do kabelu do changeru_

konektor na fotce odpovídá tomu, co mám já na tom krámu z číny ... ještě jsem to neudal, nechceš zkusit tu mojí krabičku, rád bych se jí zbavil?

- akorát se teda letos asi už do Prahy nedostanu, ale můžu to eventuelně po někom poslat

k rádiu se jde dostat celkem bez problémů, stačí vysadit ten plastovej tunel, kterej vede vzduch k výdechům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...