Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stěrače


ondra 83

Recommended Posts

Ja mam treba automaticke stirani  kdyz dam packu do prvni polohy smerem nahoru ale je to u 406 ale jelikoz mas podobnej rocnik muzes to mit taky tak.Na displeji to vyhodi hlasku automatic wiping nebo tak nejak.

Upraveno uživatelem Stosun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako já měl taky ze začátku trošku problém to u 307 pochopit. Když ťuknu na páčku dolů, tak jsou zapnuty automaticky a hodí to hlášku na displej, když chci automatiku vypnout, tak musím zapnout nahoru na cyklovač a potom zpátky a automatické stírání vypnuto. Je to teda věc, která mi neskutečně s**e, protože nemůžu jen tak si ťuknutím setřít, protože se aktivuje automatika a teda mi přijde to čidlo hrozně citlivý - prostě sklo už skoro prodřený a teprve se to vypne :(

Dá se nějak ta citlivost čidla nastavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Peugeotů a Citroenů se používají tušim minimálně tři verze ovladačů stěračů.

Starší bez automatu: rychle - pomalu - cyklovač - 0 - 1x setřít (nový bez automatu je stejný)

Starší s automatem: rychle - pomalu - automat - 0 - 1x setřít

Nový s automatem: rychle - pomalu - cyklovač - 0 - 1x setřít / automat (klepnutím do páčky dolu 1x setře a zároveň zapne automat a během automatu lze kdykoli 1x setřít bez vypnutí automatu, automat se vypne jakoukoli polohou nad pozicí -0-)

Automat rozuměj - senzor na okně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pison napsal:

U Peugeotů a Citroenů se používají tušim minimálně tři verze ovladačů stěračů.

Starší bez automatu: rychle - pomalu - cyklovač - 0 - 1x setřít (nový bez automatu je stejný)

Starší s automatem: rychle - pomalu - automat - 0 - 1x setřít

Nový s automatem: rychle - pomalu - cyklovač - 0 - 1x setřít / automat (klepnutím do páčky dolu 1x setře a zároveň zapne automat a během automatu lze kdykoli 1x setřít bez vypnutí automatu, automat se vypne jakoukoli polohou nad pozicí -0-)

Automat rozuměj - senzor na okně

Tak to mám tu verzi dole. Je to asi ta nejhorší možnost, protože jen jednou setřít bez zapnutí automatu prostě nejde, nebo prostě musím dát páčku nahoru a zas dolů. =( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Veverka napsal:

Aha, když nahoru, tak nahoru. Ale tu hlášku "Automatic wipes activated/deactivated" by ti to asi mělo hodit tak jako tak... Je možný, že by to nebylo aktivovaný v řidicí jednotce?

Bude to v úterý  napichavat na diagnostiku tak snad budu chitrejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...