Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ChouLu - Satelis 400 - Konec nekonečného příběhu :) NA PRODEJ


Recommended Posts

 

Este by som ta popropsil o radu.

 

Tiez chcem zapojit dialkove ovladanie kufra. Podla schemy je ovladanie el. zamku kufra vyvedene na svorku cislo 68 pin 1 (asi predpriprava na dialkove). Podla vsetkeho sa nachadza v priestore baterie na strane rele. Ale niesom si isty. Aby som sa presvedcil musil by som zhodit kapotaz a skontrolovat kabelaz, a to sa mi nechce.

 

 

Takze skratene, staci prepojit Pin 1 [bE] a Pin 6 [GR-NR] a dojde k otvoreniu kufra a rozsveteniu svetiel (blik) ?

 

 

A je to ten konektor pri rele ?

 

 

Vdaka.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to 6ti pin bilý, je v něm 5 kabelů. A propojuje se 1 - kufr a 4ka - trvalé 12V, kabel č.6 je určenej pro rozsvícení obrysových světel.

 

Kdyby jsi měl zájem, moduly stavím.. doba dodání cca 20 dní, cena 20€ plus pošta ;) 


Takle to vypadá, jen nacvakneš a funguje ti to :) 

3.jpg2.jpg1.jpg

 

Tlačítko na ovladači se používá pouze to levé, jak zmačneš sepne relé, jak pustíš, relé rozepne :) 

Já to mám ještě udělané tak,že se mi rozsvítí obrysovky právě.. ale to je volitelný.. ten pin tam nechávám volný a je na každém, zda si ho zapojí :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opět malý update :) 

Držák se osvědčil, nabíjí dostatečně rychle aby se stíhal telefon dobíjet i během navigování. Držák drží suprově, ani se nehne :) 

 

Máme za sebou opět nějakou projížku se Schreekem a tentokrát i Veverkou :) Jedna momentka ze Zdimadel u Mělníku :) 

IMG_20170430_1843595.jpg

Prvního máje jsme se Schreekem oslavili tak, že jsme se pustili do rozborky variátoru a za tím, co mi to tam začalo bouchat...

Ve výsledku bude nutné na variátoru vyměnit řemen a pouvažovat nad novými vodíky, popřípadě nad novým variátorem od Malossi a také vyměnit řemenici variátoru, kterou nějaký odborník při výměně válečku olámal :(

Bouchání nakonec způsobuje vadný levý zadní tlumič, který vytekl... Po ceně za tlumič čítající 6600 Kč jsem dostal skoro infarkt :D

 

A nakonec dnes přišel nový interkom :) Čínan mi bohužel poslal verzi bez displaye :( Což mě mrzí, ale i tak naštěstí to jde spárovat se Schreekem, takže to tak špatné nebude :) Jinak funkce jsou FM rádio, Bluetooth s telefonem, Komunikace 3 jezdců HALF DUPLEX, nebo 2 ve FULL DUPLEX režimu :) FMko hraje suprově, i v místnosti chytám desítky stanic, komunikace s telefonem taky super, hudba hraje suprově :) 

IMG_20170502_2003031-COLLAGE.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, radim.1008 napsal:

Si budete povídat už i za jízdy, jo? :D

Jasný... ještě překecáme Veverku ať si s náma taky může pofídat :D 

před 1 hodinou, minimaxa napsal:

Kolik má taťulda koupit rohlíků a ták... :D

Tak určitě :D

Před hodinou, MJSytic napsal:

Scooter byl koukám super kauf. Jen sednout a jezdit :aut

Tohle bohužel nebylo při oblídce jakkoliv poznat a původní majitel s tím najezdil asi 2kkm  stylem 20km cesta a ještě max po vesnicich okolo, takže se to neprojevilo... nicméně už je to v řešení s ním ;) 

před 19 minutami, Pe.Tr napsal:

"Jste vážně jak dva buzeranti!"

                              Vítěslav Jandák-Tankový prapor

 

:D:D:D

Nezáviď, objednáme ti to taky a můžeš jezdit s náma :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Tak nám proběhl nějaký menší update :) 

Aktuálně od koupě najeto přes 5,5 tisíce km :) O víkendu účast na dlouhéééé projížce s @Schreek @Pe.Tr @Veverka @h4wk3y a Matesem, večer Night ride Prague 2017 :) 

20108278_10212358125822476_5698074334651434868_n.jpg

 

Dnes provedena výměna žárovek H7 za jedny z nejlepší na trhu, Osram NBR Laser :) Teď to svítí podle představ, ale není to ještě ono , ale letošní sezónu s tím dám a přes zimu proběhne update podobný co má Schreek.

20170717_170008.jpg

Tady jsou původní co tam byly.. nějaké philips, ale již dost vypálené a proti NBR skoro nesvítily :D

20170717_172110.jpg

A nové NBR ve světle :) 

20170717_172124.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 7. 2017 at 8:55, Atimaster napsal:

Tak to tu vše pročítám a asi mam jasno. Tak myslím, že ten satelis je jasná volba, kouknu po něm a myslím si, že když bude problém, tak tady zjistím v pohodě odpověď :)

Určitě si se Satelisem zde poradíme :) Takže neváhej a kupuj :) Super povoz za super prachy :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu máme další update.. tentokrát trochu smutnější :(

Při jedné z vyjížděk zjištěno, že Brembo desky které se nedávno měnily a ve výsledku i kotouč od Bremba jsou v pr... :( Po rozebrání byla příčina jasná.. zůstal vyset jeden z pístků a druhej tomu už jen napomohl.. suma sumárům... ko brzdič, ko desky, ko kotouč...

Když jsem viděl jak dopadl zadek, preventivně jsem se rozhodl zrenovovat i předek... i zde byly brzdiče na hranici životnosti a možná by do konce sezóny nevydržely...

 

20170721_221155.jpg

20170721_223639.jpg

20170721_223708.jpg

20170721_223731.jpg20170721_230337.jpg

 

Co šlo, to se z brzdičů vyndalo, brzdiče samotné jsem opískoval a válečky vyleštil (nebyly ani tak zrezlé, jako zanesené bordelem).

20170722_143724.jpg

20170722_143736.jpg

20170722_143814.jpg

 

Poté přišla ta horší možnost.. nové okroužky.. V Matéze nesehnatelné, několik prodejců sice Nissin má, ale né v mých rozměrech.. označení brzdičů žádné.. :(

Nakonec musím osobně poděkovat panu Brumlovi z www.brumla.com , který se mi osobně na pobočce v Brně věnoval a po konzultaci s dodavatelem pro Nissin, našel i vhodné okroužky na moje brzdiče.

20170724_184533.jpg

Suma sumárům 12 okroužků (3 brzdiče po 2 pístkách, 2 okroužky na pístek) a 6 prachovek vyšlo na 1650 Kč, zároveň jsem ve scootlandu zakoupil desky které měli rovnou skladem, abych na ně nemusel 14 dní čekat z Itálie (Brembo).

Nyní jsou brzdiče nalakovány Alkytonem a čekám až to zatuhne, kotouč vypadá, že zachrání šikovný zámečník a  ve středu bych chtěl brzdy složit a vyzkoušet, abych mohl o víkendu vyrazit k vodě :)

PS: Pro ty kdo by řešil stejný problém na Satelisu 400 a měl brzdy Nissin:

Zadní brzdič:

  • Okroužky: K&S TECHNOLOGIES INCORPORATED BRAKE CALIPER SEAL KIT 19-1005 part # 1702-0165 nebo 19-1005 - made in TAIWAN - 4 okroužky - 2 tlakové, 2 prachové - sada všech 4ks za 395 Kč
  • Prachovka krátká: Univerzal Nissin - YAMAHA original - 3JD-25917-00 - 1 ks - 80 Kč
  • Prachovka dlouhá: NB-1B - Universal Nissin - 1ks - 97 Kč

 Přední brzdiče (2):

  • Okroužky: YAMAHA Original 5UN-W0047-50 - 4 sady ( v sadě 1 tlakový, 1 prachový okroužek) - 180 Kč / sada
  • Prachovka krátká: Univerzal Nissin - YAMAHA original - 3JD-25917-00 - 2 ks - 80 Kč
  • Prachovka dlouhá: NB-1B - Universal Nissin - 2ks -  97 Kč

20170724_184538.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...