Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ChouLu - Satelis 400 - Konec nekonečného příběhu :) NA PRODEJ


Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...

Tak abychom posunuli tento never end story někam dále...

Starý + KO motor z polska byl po dlouhém domlouvání dodán mechošovi kousek za Prahou a nyní se oba motory nacházejí v rozpoložení nanočástic a pomalu se začíná skládat jeden, snad už kompletně funkční motor :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • ChouLu changed the title to ChouLu - Satelis 400 - Sice pozdě, ale přece!

Tak po dlouhé době se zadařilo... všechna těsnění, kolečka, řetízky a mnoho dalšího už mělo správný tvar i velikost a motor se tak mohl poskládat. 

Poté i celý skútr a nyní jsem ve fázi zajíždění, ale už teď to jede podstatně lépe než to jelo kdykoliv předtím

Pár foteček z víkendu ;) 

IMG_20180928_2253482.jpgIMG_20180929_1512227.jpgIMG_20180929_1631566.jpgIMG_20180929_1751177.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak menší update...

Jedéééé to :D

Další týden po prvním zajíždění se vyrazilo na Rekord do Brna na okruh, tentokrát už i se @Schreek 

IMG_20181006_1148011.jpgIMG_20181006_1355554.jpg

 

A tento víkend už z ostra na Kunětickou horu :) 

V týdnu jsem se ještě setkával při zahřátém motoru se střílením do výfuku při ubrání plynu... před odjezdem dnes vyměněná svíčka a je po problému :) 

IMG_20181013_1722110.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkovou letošní investici vědět nechci ani já... ale vím, že s lakem to těžce přesahuje hodnotu stroje :D

 

Motor nakonec vyšel na nějakejch 6,5 vč. práce ;) udělali se rozvody, ventily, těsnění, složilo se ze 2 motorů, vše seštelovalo a vyšlo to 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • ChouLu changed the title to ChouLu - Satelis 400 - Příprava na sezónu 2020!

Tak pomalu ale jistě probíhá příprava na sezonu. Bohužel s aktuální situací je problém si nechat doručit díly z Itálie a tím se celý update posunul :(

Už nějakou dobu mě trápí horší rozjezdy na křižovatkách, které jsem se konečně rozhodl řešit :D

Aktuálně mám na cestě:

  • Kompletní spojku se zvonem od Malossiho
  • Základní věci na servis - oleje, filtry atd.
  • Nové válečky
  • Kompletní sadu ložisek pod spojku
  • Ložisko do volnoběžky

Pokud vše klapne, tak bych měl mít již vše v úterý doma, tak pak nějaká sborka, pokus o nastartování a první kilometry :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Po půl roce je čas na malý update :) 

Ještě jezdím :D a jede to furt samo :D

Letošní sezona pro mě byla oproti předchozím zcela jiná...

V květnu se mi otočil život na ruby, uvědomil si hromadu věcí a zbavil se ohromné koule u nohy a rozjel se napříč republikou :) 

Za letošek naježděno více než 15 tisíc km,  objel jsem ČR za 8 dní kolem dokola, poznal hromadu super lidí a především si dokázal pořádně vyčistit hlavu.  

 

Ale už je je čas... život jde dál a Satelis je na prodej :) Pokud by jste měli zájem, nebo o někom víte, dejte mi vědět :) O ceně se můžeme bavit :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • ChouLu changed the title to ChouLu - Satelis 400 - Konec nekonečného příběhu :) NA PRODEJ

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...