Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kopanec od autobusu


fijalka

Recommended Posts

Caf Blavaci tak ma bus trocho odkopol na Budatinskej lava zadna strana to dostala daki cool tip na klampiara namate do servisu s tim nepojdem tam ma zaderu aj z gati.

V cudu naraznik svetlo ZL blatnik pri svetle trochu potlaceny a roh 3 dveri tez, naraznik svetlo a dvere mam ale vyrovnat to je premna moc. Dikes za kazdi typ.

P 205 XS - diesel

[upravil dne 12.1.06 fijalka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Pokud to zavinil autobusák, tak bych s tím klidně jel do značkovýho servisu, z jeho povinného ručení by Ti měla být uhrazena celková cena opravy

No, Méďo, to tedy fakt ne :D Na 205 mu pojiš?ovna odečte takovou amortizaci, že by se ve značkovém servisu fakt nedoplatil. A rozdíl mezi tím, to dá pojiš?ovna z povinného ručení viníka a tím, kolik zaplatíš ve značkovém servisu, můžeš sice po viníkovi vymáhat, ale jedině soudně. Což hovoří samo za sebe :bojim Nehledě na to, že jak tu správně píše Vvitty, se lumpové pojiš?ovací snaží z každé větší havárky udělat totální škodu - a třeba 205, která ve stavu hodném člena Clubu má reálnou hodnotu třeba 40 tisíc, ohodnotí tabulkově řekněme na 20 tisíc, dál řeknou že nedotčený zbytek si můžeš prodat na náhradní díly třeba za 10 tisíc, a výsledek je že ti dají na tlapu 10 tisíc a seberou ti papíry od auta. Super kšeft, havárie staršího vozu versus pojiš?ovna :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Garfield: takova poznamka, v pripade uhrady totalni skody z povinneho ruceni by se mel vrak vc. dokladu stat majetkem pojistovny, a ta si ho muze rozprodat treba na sroubky, pokud se s majitelem nedohodne jinak. osobne jsem to ale jeste nezkousel... nastesti :)

v tomto pripade spis doporucuji se s pojistovakem dohodnout na rozumne uhrade pod zustatkovou cenou vozu a vyresit uhradou rozpoctem, kdy dostanes urcite penize podle odhadu skody a muzes to bud nechat tak a jezdit dal, nebo si opravit na zahrade s dily z vrakoviste, ci dat klempirovi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu kukajte co mi obhladac dal

P R E H L E D V Y S L E D K U SKK SKK

----------------------------------

N A H R A D N I D I L Y 25 035.27

REZIJNI MATERIAL( 2.0%) 500.71

DILY CELKEM.................................................. 25 535.98

M Z D A Z A P R A C I CJ 10 CJ = 1 HOD

CELKEM TR 1 5.0 CJ X 707.00 SKK/HOD 353.50

CELKEM TR 2 156.0 CJ X 757.00 SKK/HOD 11 809.20

PAUSALNI CASTKA 50.00

PRACE CELKEM................................................. 12 212.70

V E D L E J S I N A K L A D Y

KONZERVACE DUTIN

CELKEM TR 1 1.0 CJ X 707.00 SKK/HOD 70.70

MATERIAL 50.00

CELK CASTKA VEDL NAKLADY .................................... 120.70

L A K O V A N I CJ 10 CJ = 1 HOD

MZDA ZA PRACI 94.0 CJ X 777.00 SKK/HOD 7 303.80

LAK MATERIAL 5 939.13

LAK CELKEM .............................. 13 242.93

NAKLADY NA OPRAVU BEZ DPH ........................... 51 112.31

---------------------------------- ----------

DPH 19.00 % 9 711.34

NAKLADY NA OPRAVU VC DPH .............................. 60 823.65

Ale nevizera to tak cerne mozno si to zrebim aj sam ale lakovat to urcite pojdem k znamemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: -=Michal=-

Původně zaslal: Vvitty

ehm s tim znackovym servisem opatrne, pri tabulkove cene 205ky by mohla cena opravy prevysit tabulkovou zustatkovou hodnotu vozu...

:D:D:D:D Hodit ze skály - nepohlavkujte mne prosím :aut

Ja ti dam zo skaly vole P205 je legenda nemenil bych ani bohovi

za te prachi a spotrebu sak sa vozim skoro zadara mesacne 1500-2000 km a vijde ma to ma to cca 2300 sk (secko - poistka aj olej aj nafata) moj mali tuc tuc raketak :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

to Garfield: takova poznamka, v pripade uhrady totalni skody z povinneho ruceni by se mel vrak vc. dokladu stat majetkem pojistovny, a ta si ho muze rozprodat treba na sroubky, pokud se s majitelem nedohodne jinak. osobne jsem to ale jeste nezkousel... nastesti :)

v tomto pripade spis doporucuji se s pojistovakem dohodnout na rozumne uhrade pod zustatkovou cenou vozu a vyresit uhradou rozpoctem, kdy dostanes urcite penize podle odhadu skody a muzes to bud nechat tak a jezdit dal, nebo si opravit na zahrade s dily z vrakoviste, ci dat klempirovi...

Když tátovi nabourali 405-ku, tak pojiš?ovna to odhadla jako totálku. Vzala cenu auta, od ní odečetly cenu neporušených dílů a zbytek mu vyplatila. Škoda byla 60.000, oprava stála cca 20.000

[upravil dne 17.1.06 Ajdamek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wau ma starsit ci co ak mi daju 10 000 tak m rozmlatim okna na poistovni.

Baba mi jasne povedala cena prace fuul bez amortizacie podla polatnych cennikou

nahradne dieli amortizacia - podla roku poctu km a celkoveho stavu vozidla a vybavi obhliadac dal znamku zachovale a udrzivane auto to som teda fak zvedavi kelo z toho kapne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi. Taková malá zkušenost. V létě jsem si koupil favorita (mlhovky, stresní okno, radio, r.v.93, ostrikovace prednich světel, 115 000Km), prostě skoro plná palba :-) No a 12hodin po koupení, když jsem vyjel z pojiš?ovny, mě nabourala 18ti letá manekýna ve 4kovym vytuněnym glofovi (PZ dveře, podběh, zadní čelo, podlaha v kufru a pátý dveře skřížený). Málem jsem zabil dvě děti a jechich maminku, který jsem pouštěl na přechodu. 100procentně její vina, svou chybu přiznala cajtům. Relatvně vše v poho. Byla pojištěná u Českej pojištovny, likvidátor mi cenu auta odhadl púodle tabulek na 47 000,-. Dal jsem auto ke známýmu do servisu-pohoda, opraví to, budu mít novej zadek.... A vono nééé! Po dvou tejdnech, co známej jednal s dalším známým v Českej mi auto radši vrátil neopravený, protože bych se nedoplatil a že takovou škodu a tolik práce do faktury neschová. Tak jsem zase jednal s pojiš?ovnou, aby vyplacení škody změnily z proplacení faktury na vyplacení peněžní částky a po dalšim měsíci mi konečně přišky peníze- 28 090,- Kč. Hned jsem za to koupil Pežota 309 a jsem spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...