Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ASR


ondra 83

Recommended Posts

Ahoj lidi. 

Když nastartují rozsvítí se mi kontrolka ASR a potom zhasne což podle mě znamená že auto tuto funkci má ale nikde není tlačítko pro zapnutí a vypnutí. Proto jsem Skusil odstranit jednu záslepku  na středovém panelu a konektor tam je . Co si o tom myslíte?

Auto je 307 sw 1,6   16v

IMG_20170416_194314.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chceš funkci vypnutí ESP , tak musíš dodat tlačítko 6554F4 za cca 750,- v Peugeotu nebo ho sehnat z nějakého vraku . Konektor na připojení je na druhé straně , než to máš rozebrané a je modrý , ale nejdřív si zkontroluj , jestli tam vůbec je . Mělo by to fungovat hned po zapojení tlačítka a funkce ESP jde vypnout pouze do 50 km/h , po překročení této rychlosti se ESP automaticky aktivuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, jarokare napsal:

Jestli chceš funkci vypnutí ESP , tak musíš dodat tlačítko 6554F4 za cca 750,- v Peugeotu nebo ho sehnat z nějakého vraku . Konektor na připojení je na druhé straně , než to máš rozebrané a je modrý , ale nejdřív si zkontroluj , jestli tam vůbec je . Mělo by to fungovat hned po zapojení tlačítka a funkce ESP jde vypnout pouze do 50 km/h , po překročení této rychlosti se ESP automaticky aktivuje

Takže i když tam nemám to tlačítko tak funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...