Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

špatný signál rádia Peugeot 5008


1075

Recommended Posts

Ten zesilovač je zjevně napájený po tom signálovém koaxu. Tj. to, že odpojíš kabel a nic se neděje, může mít dvě až tři příčiny:

a) přerušený nebo poškozený kabel

b) vadný zesilovač

c) vadnou anténu

 

Osobně bych začal tím nejjednodušším - kabelem. Vytáhni kabel ze zesilovač, odmontuj kabel zemnění a celý svazek vytáhni ze dveří a popotáhni po něm gumovou průchodku, abys mohl k místu, kde je kabel normálně v průchodce a kde je taky nejvíc namáhaný. Tam začni hledat. Pokud to nenajdeš hned, tak vytáhni rádio a kabel si procinkej měřákem. A pak se modli, aby to bylo na nějakém přístupném místě.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

@ChouLu díky, no už jsem nechal asi tak 3 měsíce zpátky opravit drát od 3 světla - utržen. 

No stejně to musím někam dat, včera jsem objevil, že mě někdo pěkně sedřel 🤬 kam s tím do servisu? Havarijní pojištění naštěstí mám. 

20211005_173737.jpg

Upraveno uživatelem Jirkap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Taky jsem resil a byl "zoufaly"... Zlomena/pretrzena zem a koax v pruchodce. Nastaveno a vse zas funguje, jak ma... Jde to celkem dobre, pokud umite napojit koax(ja dal RG174/U 50 Ohm), jen jsem se vztekal pri protahovani kabelu pruchodkou :D....

Upraveno uživatelem Danikm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...