Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

špatný signál rádia Peugeot 5008


1075

Recommended Posts

Nevíte ještě někdo v jakých jiných modelech Peugeotu popřípadě v Citroenu by mohl být ten samý zesilovač co mám já, popřípadě dát nějaký odkaz kde by se dal koupit neoriginální zesilovač kterým by šel ten můj nahradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejprve prover napajeni a prover ze ten puvodni je vadny - odber a pruchodnost

Ten novy OK, pozor aby pasoval konektor,jinak to musis nejak propojit, a namisto prutu pripojis ten kablik co je na skle.

Sklo ma vyhrivani? Premyslim, jestli ten zesilovac propojuje to vyhrivani na kostru.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 rok později...

Také jsem řešil problém s nekvalitním signálem na 3008 s rádiem RD4, Frekvence1 a Impuls poměrně silné stanice hráli jako by se prostě ztrácel signál, rádio ani nepřelaďovalo hrálo stále na stejné frekvenci, ale kvalita tam prostě nebyla, tak jsem hledal proč a jak, různá fora, výměna anténního prutu, návštěva servisu Peugeot Most s dotazem jestli s tím nemají zkušenost čím by to mohlo být, odpověď: bohužel s tím zkušenost nemáme jedině objednat na servis. Ale díky příspěvkům v tomto clubu se vše podařilo vyřešit. Zakopaný pes byl v přerušení kostry a anténního kabelu v přechodce mezi střechou a pátými dveřmi viz. foto, tak jsem je zpět spojil s asi 5cm nastavením aby nedošlo znovu k přetržení, ale problém byl už podle mého z výroby, protože ten svazek kabelů v průchodce je zafixovaný a nemůže se pohybovat, kdyby v té průchodce volně cestoval tak se to zřejmě nestane.

Tak chlapy, moc díky všem, pomohlo to hodně 👍

20181116_112821.jpg

20181116_112825.jpg

20181116_112835.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
V 25. 10. 2017 at 8:17, Joozino napsal:

ahojte, chcem sa spýtať, radio mi ide normálne, aj stanice vyhladá, lenže pri poćúvaní na každej stanice mi niečo šuští v intervaloch každých 5 sek. V čom by to mohlo byť ?

Ďakujem

 

Ahoj,

rádio mi začalo dělat přesně to samé, jak jsi ten problém vyřešil?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Ahoj,

také se mi to objevilo u 5008. Rádio hraje v podstatě dobře, ale při slabším signálu každých pár vteřin rádio několikrát zaprská.

Máte někdo toto již pořešené?

Dík

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek viz pravidla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém vyřešen. Příčina stejná, jako měl skrivan 13. Soudruzi ve Francii ušetřili 2cm kabelu a ten, jak byl krátký, tak se postupně otevíráním pátých dveří přetrhl. Je nutno sundat tapec z pátých dveří, kabel (koax)vypojit ze zesilovače , odpojit zemnění, celý svazek vytáhnout ze dveří, sejmout průchodku do střechy, kabely nastavit, nebát se napojit i koax obyčejnou licnou - na funkci rostlináře ten kousek nemá vliv. Pak to celé zase dát dohromady a hotovo. Bratru hoďka a půl práce. 

IMG_20191201_104856.jpg

IMG_20191201_105212.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není ono to tak, že pro každou anténu je jeden zesilovač, takže jeden je ve dveřích a druhý ve střeše? Koukni do těch dveří. Každopádně se na tom kabelu blbě hledá,kde je trhlý. Musíš ho vyndat že zesilovače a vytáhnout a stáhnout po něm tu gumovou průchodku, abys odhalil místo zlomu a měl vůbec kousek místa pro naletování prodloužení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...