Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

"Naskoceni" dotykoveho display r.v. 2016


libca4

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

Samozřejmě že vadí a samozřejmě že jsem se hned pídil po aktualizaci, která byla provedena, ale že by se zásek nekonal, to říct nemůžu. Občas, když přijedu domů, chcípnu auto, otevřu vrata, nasednu a nastartuju.... tak couvám bez kamery, jen s logem peugeot. Ale už mám naštěstí řešení - namontuju elektrické otvírání vrat ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím že autu víc škodí další start v krátkém čase po vypnutí než to že by vrčelo třeba i minutu na volnoběh.  Navíc pokud bude někdo argumentovat spotřebou tak ve volnoběhu bude určitě menší než při rozběhu i když teplého motoru. Já když dojedu domů tak auto vrčí na ulici dokud neotevřu vrata a kolikrát i u garáže takže to je určitě i víc než minuta a neřeším to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK chapu - vystoupis z vozu na hlavni ulici a bezis do vedlejsi vesnice nejmene 2km otevrit branu :myslim
ja nechavam auto nastartovane a odemcene uprostred prahy bez problemu
myslis ze se najde nejaky debil ktery by pred zraky rekneme 300 lidi ukradl auto ? a navic do rekneme 1 minuty nez se vratis od brany ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Manželce dneska na křižovatce proběhl STOP a START už se nekonal...:D Musela auto vypnout a nastartovat ručně. Než si uvědomila, co se stalo, tak blikla zase červená (je tam interval tak na 5 aut a byla druhá) a ostatní za ní se mohli samozřejmě zbláznit. Prej zkoumala blinkrovou páčku a zkoušela, jestli něco dělá tlačítko z boku - bylo i na staré 308 a stejně jako na nové bylo neaktivní. Pak zmáčkla spojku, zařadila - a nic. Ale jestli to může mít nějakou souvislost ví bůh...

Když si vezmu, jak složitá elektronika je dneska v autech a porovnám to s mobily, které je co chvíli třeba restartovat, sekají se, aplikace padají... A bez rozdílu výrobců a značek. Holt je to daň za komfortní výbavu za co nejnižší cenu. Akorát se děsím toho, až budou mocipání v rámci "bezpečnosti" chtít, aby tahle hromada elektrónek z Katody Holomóc opravdu to auto řídila po silnici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem na křižovatce už dvakrát podobnou situaci, ale bylo to prý tím, že jsem ledabyle sešlápl spojku. Dle mě v pohodě, tak jako mnohokrát, ale autu se to v režimu stop nezdálo dost a kejhalo a psalo ať ji sešlápnu až dolu, že jinak nikam nejedeme.
Tlačítko na blinkrové páčce jsem zkoumal už hodněkrát a neřekl bych, že to mělo na něco vliv.
Trochu mi to ale připomnělo něčího souseda s žigulíkem - ten když odbočoval za deště, musel myslet na to, že buď stěrače nebo blinkr. Jak se sešlo oboje, zatroubil mu sám klakson a chcípnul motor. Ale tam se určitě nejednalo o složitou elektroniku z Katody Holomóc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...