Přejít na obsah
plac

Upozornění na pásy

Recommended Posts

Ahoj, neví někdo jestli jde zapnout/vypnout upozornění na připoutání během jízdy? Mě nefunguje při nastartování jen zhasne kontrolka. Děkuji 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Není to spíš kontrolka bočního airbagu, pokud ho auto má? Aspoň ve 406 když jsem si ji všiml poprvé jsem vnímal hlavně toho panáčka s pásem, ne ten pytel vedle.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kontrolka bočního airbagu existuje, ale nikdy jsem ji neviděl svítit. A to boční pytle mám. :D 

Ale věřte nebo ne, 306tka má i kontrolku nezapnutých pásů. Nachází se nad kontrolkou airbagu spolujezdce. Ale budu se opakovat, že tuhle kontrolku jsem svítit neviděl. Ono jde taky o výbavu vozu a zemi určení. :papa 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo, tu kontrolku pásů nakonec má i ta 406, jen většina to nemá nikam zapojené. Z toho popisku o zhasínání mi to připadalo spíš na ty bagy, to se tak chová standardně, akorát je to oranžová barva místo červené.

MilanF1: A nemáš tam jen chcíplé žárovičky? :P

Upraveno uživatelem Spocklw

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Souhlas se Spocklw - u mojí 406 signalizuje pásy kontrolkou i zvukovým signálem. Airbagy mají jen jednu kontrolku s dvojím významem buď signalizuje chybu nebo vypnutí (dětská sedačka).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám i na obouch předních sedačkách nálepky že tam jsou čidla na pásy a po otočení klíčku se mi kontrolka rozsvítí a pochvilce sama zhasne, tak nevím :/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku