Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

CIDLO NA AUTOMATICKE ROZSVICENI SVETEL


JOFFO

Recommended Posts

zdravim, neviete kde sa nachadza cidlo pouzivane pre automaticke rozsvecovanie svetiel ? kedze u nas na Slovensku sa musi svietit cely rok vo dne v noci, chcem to cidlo zablindovat a svetla sa mi autoamticky rozsvietia po starte.

auto P406 2.0 HDI COMBI 2002

[upravil dne 12.1.06 JOFFO]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, mam v aute automaticke zapinanie svetiel, pokial sa vozidlo dostane do tmy, na lavej packe pod volantom je na to vypinac

\" ON /OFF automaticke zapinanie svetiel\"

a ja tym, ze zablendujem cidlo sa na aute pri spustenom motore automaticky rozsvietie svetla. pokial budem mat vypinac v polohe ON\"

o.i. mam na aute aj dazdovy senzor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deš?ový senzor mám taky,kdybys neměl to čidlo na automatické rozsvicování světel tak bych to řešil přepojením světel na startovací skřínku(po nastartování by se ti rozsvítily)--mohl bys to tak udělat i s tvojim čidlem ale čidlo by bylo pořád v poloze OFF

No to čidlo by mělo být na předním skle poblíž zrcátka buď takové kulečko nebo čtvereček hledej :papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letní/zimní režim se (u mého) musí přepnout v servisu počítačem.

Letní: světla se zapínají ručně nebo automaticky

Zimní: světla se zapínají vždy po nastartování, nelze je při nastartovaném motoru vypnout

Tu automatiku lze (u mého) vypnout: zatlačit na levou páčku směrem k ose volantu (jako kdysi houkačka) a přidržet 3 sekundy (teď nevím jestli přitom mají být světla a klíček zapnuty nebo ne)

[upravil dne 12.1.06 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam je senzor pro množství světla pro klimu (ano pro klimu). Senzor světla pro světla je ve snímači deště. U 406 2002 (už by jsi měl mít zploštělé páčky) se dá zapnout během 5 minut diagnostikou v BSI. Jakmile nastartuješ svítíš. Slušný servis za to nic nechce :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nevím.... BSI je 5 urovní dle výbavy vozu. 0 až 4, ale myslím že když má vůz senzor deště tak s tím souvisí jiná výbava (lepší). Pokud mrkneš třeba na novou 406 ku a má senzor deště, dá se dodělat spoustu věcí (pokud tam nejsou z fabriky) palubní comp, tempomat atd,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

Tam je senzor pro množství světla pro klimu (ano pro klimu). Senzor světla pro světla je ve snímači deště. U 406 2002 (už by jsi měl mít zploštělé páčky) se dá zapnout během 5 minut diagnostikou v BSI. Jakmile nastartuješ svítíš. Slušný servis za to nic nechce :mrk

11/2001 už mám taky zploštělé :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

Tak to nevím.... BSI je 5 urovní dle výbavy vozu. 0 až 4, ale myslím že když má vůz senzor deště tak s tím souvisí jiná výbava (lepší). Pokud mrkneš třeba na novou 406 ku a má senzor deště, dá se dodělat spoustu věcí (pokud tam nejsou z fabriky) palubní comp, tempomat atd,

hmm da dodelat spousta veci? to ako ze hw tam uz je a ide len o to sw to povolit??? no okamzita spotraba by ma celkom potesila... vedel by si povedat ako ? diik :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

Tak to nevím.... BSI je 5 urovní dle výbavy vozu. 0 až 4, ale myslím že když má vůz senzor deště tak s tím souvisí jiná výbava (lepší). Pokud mrkneš třeba na novou 406 ku a má senzor deště, dá se dodělat spoustu věcí (pokud tam nejsou z fabriky) palubní comp, tempomat atd,

On v tom bude asi chaos, protože já mám nový model, mám i senzor deště, ale v pravé páčce nemám osazený ten pin v konektoru, kterým se přepíná palubní PC (už se to tady řešilo).

A k BSI je přístup úplně šílený, zkusil bych si ten drát natáhnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peta: nedalo mi to dneska som volal znamemu do peueotu, hovoril mi ze by sa to dorobit malo dat pouhou vymenou pacok...zalezi len na tom ako stare (resp nove) to auto bude... oni totiz peugeotaci to vraj povodne davali tak ze stacilo vymenit packy lenze potom prisli na to ze ludia o tom vedia a takto to dorabaju a preto to vyhodili kompletne a musela by sa menit rj.. alebo aspon sw? :-).. neviem ako to presne je ale tak ako som dostal davam dalej.... no tak ci onak dobrovolne sa hlasim.. pozriem sa na to ak to pojde skusim dorobit :-)... btw nemate niektona predaj v dobrom stave packy na 406 hdi novy model zaciatok \'99?... zatial orientacne, buduci tyzden budem v servise tak popytam aby mi pozreli ci je tam aspon navonok vsetko co treba...okrem pacok :-)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...