Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2 din rádio


Pulec1

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...
V 8. 4. 2017 at 21:21, Davep napsal:

Ahoj Davep koupil jsem multimedialni radioDin2do sve 3071997HDI66kw a nevim zda bude fungovat i palubni počitač  v autě pry ne maš něakou radu  nebo navod .Děkuji za jakekoli informace.petrol007 Liberec

V 10. 4. 2017 at 21:52, Davep napsal:

Ale pokud vymenis orig. radio za jine a nedas tam redukci na ovladani pod volantem, nepujde ti ovladat horni displej, resp.nepujde nastavit cas, jas atd.

 

     

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem 2din z ebay okolo 2k redukce se udělá jednoduše ovládání jsem neřešil měl jsem nastavené všechny věci a víc do toho nesahal.. a pro případ nouze pod sedačkou origo radio abych mohl pracovat sním :D redukce se dá sehnat kolem 1500 aby šlo i ovladání ale co jsme tak četl většinou si to musíš "vyspravit" aby šlo všechno.. takže je to běh na dlouhou trať ale jestli máš trochu zurčnosti asi si uděláš všechno sám než to dát nějaké firmě která si vezme nekřestanské peníze.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechno jsem dal pryč.. dal tam akorát high-low adapter pro RCA vstup a nechal jsem origo :) to staré radio mělo umět ovládání pod volantem ale napojit mi nešlo.. ale nezkoušel jsem žádné adaptery jen vím co jsem četl že ne vždy fungují jak maj.. :/ takže jdeš do rizika 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palubní počítač dál ovládáš v pohodě, čas atd si nastavíš čudlíkama přímo na displeji.. přestane ti ukazovat co hraje v rádiu atd, ale to nepotřebuješ protože máš přece 2din rádio. 

Dělal sem si to sám a pohoda, sem s tím maximálně spokojený. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rádio hraje lépe než originál na origo repro. Na jaře dám lepší repro do MDF kroužků tak uvidíme. Rozlišení super, navigace je opravdu přesná a když na něco klepnu tak to moc hezky funguje. Kvalita displeje dostačující, i přes Slunko moc hezky vidět.. Sem opravdu strašně spokojený :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...