Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chyba ESP/ASR 407 2.0 HDI


kukikuk

Recommended Posts

Za jizdy se rozsvítila chyba ESP/ASR nejde ani tempomat.Diagnostika vypisuje nasledne chyby. Cele packy jsem uz zkousel vymenit a bohužel všechny chyby zustaly. Mel jsem za to, ze bude spatny snimac natoceni volantu, tak jsem COM vymenil a bohužel zavada zustala. Dokazete někdo poradit kde by mohl byt problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
On 6. 4. 2017 at 8:51 AM, kukikuk said:

Za jizdy se rozsvítila chyba ESP/ASR nejde ani tempomat.Diagnostika vypisuje nasledne chyby. Cele packy jsem uz zkousel vymenit a bohužel všechny chyby zustaly. Mel jsem za to, ze bude spatny snimac natoceni volantu, tak jsem COM vymenil a bohužel zavada zustala. Dokazete někdo poradit kde by mohl byt problém?

mám podobny problem,chyby su cez diagnostiku stale tie iste u1105 a u1305 co poukazuje na snimač natočenia volantu.skusali sme stroje a chyda stale nezmyzla.vsetky konektory v aute som mal odpojene su v poriadku.poistky su vsetky ok a uz absolutne neviem co mam robit.chybu sporadicky hlasilo asi dva roky a teraj ju hlasi vzdy po naštartovani auta.Ak by si náhodou vyriešil problem,daj mi prosim vediet,ozaj by mi to pomohlo.

a este,ak chcem kalibrovat uhol natočenia volantu,vypisuje mi error

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automaticky po nastartovani palubny pocitac vyhodi chybu esp/asr faulty.po napojeni na diagnostiku mi vypise,ze nekomunikuje s uhlom natocenia volantu.skutocne hodnoty uhlu natocenia su stale 0.vyskusali sme uz troje com 2003,neverim ze vo vsetkych bola chyba.absolutne mi nereaguje tento clen.abs senzory su v poriadku,teda hodnoty ukazuju vsetky v pohybe tie iste,abs mi funguje.

 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
V 15. 11. 2017 at 8:17, turboturek napsal:

Ahoj.

Jen taková možná hloupá otázka.Volant máte při rovné jízdě vyrovnaný? Já ho měl pootočený a taky vyskakovala chyba ESP.Po srovnání klid ....

Ahoj, jen jsi vyndal volant a srovnal, nebo ještě nějak nastavil přes diag?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 4. 2017 at 14:34, kukikuk napsal:

V motoru je chyba snimace spojkového pedalu. Cidlo jsem vyndal promeril a normalne spina. Aby nebyla chyba nekde po ceste. Dokazete poradit?

Už jsem to tady psal před rokem ... vyměň spínač brzdových světel nad brzdovým pedálem (max 170 Kč), ale zlámaná záda, odřené ruce a nervy v pr...i, ale přestalo mi ABS a ESP vypadávat (pokus se vysledovat, zda to vypadává při ťuknutí na brzdu - pak je tutovka to, co radím. Jaroš alias JAR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...