Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Směrová světla a točení volantem


Pavel V.

Recommended Posts

Dobrý večer všem,

pokud mám aktivovaná směrová světla a otáčím volantem, slyším z prostoru volantu "od páček" poměrně výrazné lupání. Chápu, zvuk vydává mechanismus který vrací páčku do výchozí polohy, ale ta hlučnost. Jak jste na tom vy? Máte to taky tak výrazně hlučné?

Upraveno uživatelem Pavel V.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...
V 5. 4. 2017 at 20:18, Pavel V. napsal:

Dobrý večer všem,

pokud mám aktivovaná směrová světla a otáčím volantem, slyším z prostoru volantu "od páček" poměrně výrazné lupání. Chápu, zvuk vydává mechanismus který vrací páčku do výchozí polohy, ale ta hlučnost. Jak jste na tom vy? Máte to taky tak výrazně hlučné?

Ako si to poriešil? prestalo to abo si to vyreklamoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 1 měsíc později...

protoze jsem neje3n starej a blbej ale jeste k tomu asi hluchej a slepej - ono ty kontrolky blinkru a svetel nejsou u P106 nic moc videt tak mam bzucak pralelne k pipaku na rozsvicena svetla pro otevreni dveri [a poradne jeci] stejne  tak dalsi s dvema diodama k blinkrum,

Od te doby neodchazim od auta se zapomenutejma rozsvicenejma  svatlama a nezapominam vypnout blinkry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vidím, že tady se těžko dočkám kloudné rady, ten můj současný traktorek pro důchodce je opravdu nejhlučnější auto po š120, které jsem před 40lety koupil, hold už i špatně slyším, ale hlavně jsem u všech vozidel vždy slyšel nějaké klepání, pípání, jsem na to zvyklej a chybí mi to pro pocit, tak hold si poradím sám, příp. pomůže šikovný elektrikář, že👨‍🔧🔊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...