Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde nechat vyvařit proreznutí okolo Brna?


Spocklw

Recommended Posts

Potřeboval bych vyvařit proreznutí pod zadními sedáky u P406 Break, evidentně tam dřív zatékala voda, jsou bohužel dost chycené i kostry sedáků.

Měl byste někdo tip na někoho v okolí Brna, kdo by to byl schopen úspěšně vyřešit - servis kde nechávám dělat většinu klempířinu nedělá a s nikým jiným zkušenost tady nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, zkoušel jsem a doporučil mi jednoho kam většinou dávají. Po telefonu se divil, že proreznutí pod sedačkama teda ještě neviděl, ale hlavně jede někam pryč, takže min. měsíc nebude mít čas. No, tak jsem zkusil jestli tu někdo nemá zkušenosti, těch pár týdnů už vadit nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus Diviše na Staré (Zábrdovice). Sice se specializuje na Renaulty, ale Pežoty bude předpokládám umět taky. Na firmy.cz píše, že dělá i klempířinu.

https://www.firmy.cz/detail/693609-pavel-divis-brno-zabrdovice.html

Osobně jsem u něj byl jednou - jednání po telefonu výborné (někdy je problém se dovolat, mají toho hodně, ale i tak si najdou čas poradit). Práce i cena na dobrý, jen po půl roce od výměny oleje mně začal olej téct povoleným výpušťákem, tak možná nevyžíhali měděnou podložku... Ale seřízení ventilů atd. bez problému, domluva rychlá a solidní, práci odvedli v termínu. Na Renault clubu je ten servis docela pojem:super, tak počítám, že ten tekoucí olej byl výjimka. Kdybych se neodstěhoval z Brna, tak se nebojím tam zajet znovu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...