Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

repas vstrikovacov / Praha kam?


<!>

Recommended Posts

Dobry den.

Motor za jazdy trha/vynechava, silne klepavy zvuk. Rano este isiel OK. Volnobeh ako tak v poriadku, najhorsie sa to prejavuje pri miernom plyne za jazdy. Predpokladam, ze vada na vstrikovacoch (pred casom diagnostika v aut.servise, hodnoty vsetkych vstrekovacov zle), alebo umrel motor. Za tyzden mam cestovat domov na vychodne slovensko ukazat rodine dvojcata takze parada. Rano s tym skusim ist do servisu ci su to naozaj vstriky. Ak ano poznate prosim nejaky servis v Prahe, ktory repasuje vstrikovace a zaroven si ich aj vymontuje? Pred casom som ich skusal par obvolat a vzdy to stroskotalo na tom, ze im musim priniest uz vymontovane vstriky. Plus ak spravne chapem po ich namontovani sa musia sparovat s autom, co asi len tak nikto neurobi.

Zvazujem aj rovno asi kupit pouzite vstriky, vychadza mi to, ze mozno aj celkovo usetrim. Ak si zoberiem zaplatit niekomu demontaz, kontrolu, repas a este mi zahlasi, ze sa nejaky neda zrepasovat takze zhanat na rychlo pouzity, dat ho skontrolovat atd.. Ach jo 

Popripade nepoznate nejakeho machra na Peugeot v Prahe, ktory by sa mi na to pozrel?

P307 SW/ 1.6HD 66kw

Upraveno uživatelem <!>
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...