Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Od 17.4. začíná opět pravidelná klubová (s)kopaná


Pe.Tr

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 8 měsíců později...

Kdy: od 17.4. od 18:30 do 20:00 a následně každé další úterý 

Kde : venkovní hřiště s umělým povrchem včetně zázemí (šatny,sprcha,wc,parkoviště) v ulici Jizerská v Praze Čakovicích.

Přijít může kdokoliv kdo se chce hejbat, nehrajem bundesligu, jsou to spíše srandamače technického fotbalu.Každopádně rád uvítám echo, že dorazíte ;)

Kdyby přeci někdo bloudil tak foun na mne je 739544607 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Od 17.4. začíná opět pravidelná klubová (s)kopaná

17.4. jsem v Pepsi, tak to na pohodu zajedu na 16 domu pohrat s detmi a na 18:30 bych zkusil dorazit. Ale jak jsem psal na FCB, pro mne to bude takove, ze bez fyzicky a testovat koleno, takze nic ode mne necekejte :D

PS: Musim pohledat tarfy :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si to dneska jeste musim rozmyslet. Vcera jsem cely den lital na auditu po papirnach v Cerveny recici, a mam trosku natekly kotnik. Jsem tam trošku uklouznul po papirovem separatu :(

EDIT: tak nic, doma jsem se doslechl ze jsem liny prase a mam zbalenou ortezu a kopacky s rucnikem :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se všem, které jsem zkopnul, nebo trefil míčem. Pokusím se příště o lepší koordinaci :mad:

Doufám, že jste to všichni ve zdraví přežili, a že ten Honzův výron, po Petrově nátlaku zezadu, nebude nic vážnějšího :aut

Příští týden se snad zase uvidíme ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...