Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

asi se začnu koukat na fotbal


kšanda

Recommended Posts

Spíš by se to mělo zakázat. Jako ty záběry, kdy jeden brzdí toho druhého naskočením, možná svědčí o vzájemné pomoci, ale na druhou stranu, ty kolena skoro obrácený na druhou stranu, to se mi z toho dělá blbě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kšanda

spíš bych řek že to takle setříhaný konečně vypadá jako sport pro chlapy

Lze činnost, při které dochází k úmyslnému poškozování zdraví hráči i fanoušky, ještě nazývat sportem?:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá hudba a k tomu ta vzájemná \"láska\" mezi hráčema......no prostě paráda.:super

No ale abych se přiznal, tak jsem kdysi ještě na střední při fotbalu seřezal protihráče, ale pouze z nutné sebeobrany. Pořád mi šel po holeních, dával šlapáky, atd. atd. ...............chudák, byl slabší:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: kšanda

spíš bych řek že to takle setříhaný konečně vypadá jako sport pro chlapy

Lze činnost, při které dochází k úmyslnému poškozování zdraví hráči i fanoušky, ještě nazývat sportem?:bojim

lze činost kdy se každej snaží upadnout tak aby si rozhodčí myslel že to je cizí vinou sport? mě to připadá jako žalování v mateřský školce.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lze činost kdy se každej snaží upadnout tak aby si rozhodčí myslel že to je cizí vinou sport? mě to připadá jako žalování v mateřský školce.:roker

Tvůj příspěvek nedává smysl ani myšlenkově, ani stylisticky - zkus si při honbě za dalšími posty po sobě přečíst, co jsi právě napsal.;)

(o pravopisu nemluvě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurte myslim že odbočuješ zbytečně od tématu. a jestli se ti to zdá nepochopitelný tak to zkusim popsat jinak: na soceer mě nebaví koukat a to hlavně proto, že mi příjde že si každej vynucuje faul. jinými slovy bych je nazval simulanty. nemluvim o všech zápasech. třeba na repre mě báví koukat. ale ligový zápasy mě fakt nebavěj. čim víc peněz dostávaj tim horší to je. mluvim samozřejmě o český lize. takže se vydržim dívat jen na vesnickej přebor nebo repre apod. je to můj názor.a nutit ti ho nebudu. ani tě nebudu napadat pravopis a nějaký stylistický sračky. nepíšeš tu slohový práce. takže se neboj napsat tvůj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...