Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

oprava předního světlometu P307 /2007


jurias

Recommended Posts

Zdravím, chci se zeptat zda se s tím někdo setkal a jak to vyřešil. U auta mi v předním světla upadl nebo vyskočil nebo nevím co prostě uvolnil ten celek potkávacího světla (čočky)(červená šipka) podotýkám že je to u nového typu světlometu na P307. když sem oddělal gumovou zátku a chytl za ten celek tak je uplně volný  a leží jakoby na té spodní parabole (žlutá šipka). Jde se nějak do světla dostat, opravit to, nebo přilepit..???

 

5711090E.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Nebo ho rozežrala dřevomorka. Sorry, ale google mi to vyhodil jako výsledek hledání pro světlomet na 307. Už ani nevím, co jsem přesně hledal, ale "oprava" světlometu, která končí tím, že "sem tam vrazil dřevěnej klínek" mě dostala. Nemohl sem nereagovat. S tím světlem jde udělat hromada věcí, ale tohle by mě fakt nenapadlo.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Dobrý den řeším problém s předními světly malá svítivost jedná se o 307 sw po faceliftu 2007 rv jsou tam čočky h1 a h7 měl jsem to v peugeot tam mi mechanik řekl že se dají sehnat stejná světla ale bez čočky na dvě h 7 nemáte s tím někdo skušenost jestli to je možné vůbec sehnat díky za radu Milan. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...