Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Můj věrný pracovní sluha 2,0HDi


KoudaK

Recommended Posts

Pěkný kousek. Motor je v pohodě, táta ho má taky v Berlingu. Původně chtěl 1,9D, ale s výbavou v podobě obou šoupaček byl problém. Ale ani s HDičkem nejsou problémy. Ale je fakt, že on moc nejezdí, do 10tkm ročně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 7 měsíců později...

Jak říkal klempíř. :  Kdyby to ve výrobě ještě na ten zinek někdo navoskoval tak by to bylo mnohem lepší ale to oni nechcou..  

Tak je to 14 let starý..  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Radek Hurvajz napsal:

Nehnije to nějak moc brzo?

Myslíš že 207 je na tom lépe,pokud to neprolejěš tím voskem atd,když je nový,tak je to to samý,kámoš to dělal,auto najeto nula nula prd. Nestačil jsem se divit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mého názoru je ta hniloba hodně špatná a nenormální. Nebyl opravován? Posílám fotky bývalého Parťáka mé ženy při jeho prodeji. Rok výroby 2001. V roce 2008 dovoz do ČR kdy jsem ho koupil se stavem tachometru 107.000 km. Pak v podstatě samé jízdy po městě. Prodej v roce 2016 se stavem tachometru 195.000 km. Stále ho občas potkávám a je pořád stejný neprohnilý.  A vosk ode mne nedostal. :bojim      

WP_001.jpg

WP_006.jpg

WP_007.jpg

Upraveno uživatelem JVT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si opravdu myslíte, že auto staré 15 roků a provozované denně po celý rok má zdravou karoserii??

dejte to někdo do vtipů...:P

zrovna dneska jsou cesty od soli úplně bílé a solný prach je i na sklech, takže myčky jsou zaplněné--aspoň se sůl dostane i do dutin atd. :D

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozzy56 vtip to určitě není. Netvrdím, že se nenajde drobná koroze, ale originální neopravovaná karoserie vozu Peugeot nebývá po 15 letech prohnilá. Vidím to na vozech v servisu. Záruka výrobce na prorezavění karoserie je 12 let a ten by určitě nešel do rizika karosářských oprav starých vozů. Ty + 3 roky nejsou o tolik vzdálené tovární záruce. OK dál už o tom tady do nekonečna nechci psát. Nevnucuji nikomu svůj pohled na věc.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...