Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

záruční prohlídka


jarinek

Recommended Posts

Mám možná pro někoho hloupý dotaz, zajímalo by mě na co se mám připravit. Mám jít na záruční prohlídku (po ujetí 10tis.km nebo po 6 měs. provozu) a v sešitě údržby mám dvě rozdílné informace. Na první straně je kupón pro zár. prohlídku kde je uvedeno dolití kapalin (včetně mot. oleje) - o výměně ani zmíňka. Na dalších stránkách je obsah programů údržby (zár. prohlídka, pak prohlídky úrovní A B C + mezikontroly). A právě ve sloupečku záruční prohlídka je napsaná výměna mot. oleje. Jsem z toho pako. Múžete mě to někdo vysvětlit ???:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 206ku 1.1 benzin a první prohlídka je po půl roce to jenom zkontrolujou jestli všechno funguje trvá to asi hodku a je to zadarmo. Pak je další bud po ujetí 30tis. Nebo za 2 roky a při těch 30tis měněj olej. Takhle mě to řekli u Peugeota. Jak je to u dieslu to nevím já jsem byl taky zmatenej tak jsem radši zavolal do peugeota a tam mě poradili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic si z toho nedělej, je to napsáno matoucím způsobem.

Při záruční prohlídce by měli zkontrolovat vše, dolít olej a veškeré kapaliny.

Pozor, některé servisy mají snahu tam dolít jenom trochu, aby na ukazateli na přístrojovce byla plná. Ta ale ukazuje úbytek až po 10%, dřív ukazuje plnou. Měli by to dolít plně, takže doporučuji před převzetím změřit táhlem, jestli je po horní rysku. Když nebude, tak se hádej, kamarád to u Autospolu musel řešit jako stížnost až přes centrálu PUG v Praze, protože mu řekli, že můžou dolít max. půl litru. Musí ale dolít plnou a je záhodno toho využít, protože ten olej, který se tam lije stojí kolem 700 za litr.

Jinak přeji mnoho š?astných kilometrů bez neho a vítej, zase další bráška... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...