Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 205 1.4 xs 55kw strikacka


gogogo

Recommended Posts

No na větší otáčky proti čemu?proti 1,1 to má menší otáčky a mín to točí,žere to asi o litr víc,takže spotřeba okolo 7mi,jede pěkně.Spolehlivost záleží na stavu,jak se o to kdo staral a jak se o to staráš ty,ale viděl sem auto co mělo najeto 317tis.mám někde i fotku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,4xs měl přítel, jelo to good, a když na to dal svody, vejfuk a vzduchovej filtr tak to jelo uplně nemožně, kam se na to hrabe moje udejchaná 1,6...nejsem si jista, ale po ty uprave to jelo na 400m snad 140...ale to už to točil uplně nejvíc...jinak k tomu asi vic neřeknu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gogogo

craku budes mit tu fotku docela by mne zajimala,v patek my toho pezutka nekdo vyfouk:grr

pošli mě maila na x_crack@centrum.cz já ti pak odepíšu a pošlu fotku,ale je to jen pohled na tachometr a číselný udaj,nic víc.Našel sem to někde na netu a to auto bylo obyčejný ani nevypadalo moc udržovaný,jen tam byla tahle zajímavost:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Issbia

1,4xs měl přítel, jelo to good, a když na to dal svody, vejfuk a vzduchovej filtr tak to jelo uplně nemožně, kam se na to hrabe moje udejchaná 1,6...nejsem si jista, ale po ty uprave to jelo na 400m snad 140...ale to už to točil uplně nejvíc...jinak k tomu asi vic neřeknu;)

A nevies nahodou, ake zvody tam Tvoj priatel dal, pripadne, kolko to stalo? Robim si taky prehlad, mam P309 1,4 55kw(rovnaky motor), tak sa o to zaujimam...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: durino81

Původně zaslal: Issbia

1,4xs měl přítel, jelo to good, a když na to dal svody, vejfuk a vzduchovej filtr tak to jelo uplně nemožně, kam se na to hrabe moje udejchaná 1,6...nejsem si jista, ale po ty uprave to jelo na 400m snad 140...ale to už to točil uplně nejvíc...jinak k tomu asi vic neřeknu;)

A nevies nahodou, ake zvody tam Tvoj priatel dal, pripadne, kolko to stalo? Robim si taky prehlad, mam P309 1,4 55kw(rovnaky motor), tak sa o to zaujimam...:D

Jo tak to teda nevim, můžu se zkusit zeptat, dělal je doma s tátou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Issbia

Původně zaslal: durino81

Původně zaslal: Issbia

1,4xs měl přítel, jelo to good, a když na to dal svody, vejfuk a vzduchovej filtr tak to jelo uplně nemožně, kam se na to hrabe moje udejchaná 1,6...nejsem si jista, ale po ty uprave to jelo na 400m snad 140...ale to už to točil uplně nejvíc...jinak k tomu asi vic neřeknu;)

A nevies nahodou, ake zvody tam Tvoj priatel dal, pripadne, kolko to stalo? Robim si taky prehlad, mam P309 1,4 55kw(rovnaky motor), tak sa o to zaujimam...:D

Jo tak to teda nevim, můžu se zkusit zeptat, dělal je doma s tátou...

Tak skus, prosim... Keby mali nejaky nakres, bolo by to super, ale ked nic nebude, tak nevadi...;) Ale aspon viem, ze aj na tej 1,4 sa da zvodmi nieco spravit.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...