Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rudoš :) RHR


Steve Wonder

Recommended Posts

A jakou ? Poslední V6 benzín se dávala do 407 a ta se už 6 let nedělá ... 406 už 13 let ... Holt v těch benzínech teď nula nula nic výběr u PSA, teda pokud nechceš 1.6 vyškrcenou turbem na 150 a víc koní ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 4. 2017 at 9:20, John napsal:

Ať ti dělá 407 radost, ale svezení v tom nikdy nebude jak v tý 20let starý V6... ale to hold je daň za inovace.....

 

Děkuji.....to ano když jsem chtěl výkon tak tam byl u tohohle HDi je proti tomu lína mrcha :D

Upraveno uživatelem Steve Wonder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ták EGR ventil vyměněn.... I zapsán v ECU i aktualizovaný soft a rázem jsem z auta spokojem .....
Sice při diagnostice mi bylo řečeno vyměnit FAP ale přestalo dělat to co se mi nelíbilo......
Dostal jsem papíry z DIA a mám otázku v papírech jsem nasel že náplň aditiva je 16,06g a otázka zní kolik g je plná nadržka?

IMG_20170703_234026.jpg

IMG_20170703_234119.jpg

IMG_20170703_234332.jpg

IMG_20170703_234343.jpg
Stav km : 197 355

Upraveno uživatelem Steve Wonder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 4. 2017 at 16:27, Steve Wonder napsal:
Ták výmena pal. filtru + čištení TEC2000 Diesel Injector Cleaner docela jsem byl zaskočen při pohledu na starý filtr.
Stav km : 193 400


Niečo podobné som dnes videl keď som tibko42 menil naftový filter ale bolo to 2x hnusnejsie a tmavšie. Taký bordel som ešte nevidel. Navyše v nádržke na palivový filter plával naspodku malý list zo stromu... [emoji47] ?!

Odoslané z XT1650 pomocou Tapatalku
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...