Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jste spokojeni s tím jak funguje E-SHOP ?


mk405

Jste spokojeni s tím jak funguje E-SHOP ?  

  1. 1. Jste spokojeni s tím jak funguje E-SHOP ?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Ahoj,

nevím jak Vám ale mě se zdá že by mohl E-shop fungovat lépe a efektivněji, bohužel ale někdo si myslí že e-shop funguje dobře takže jsem se rozhodl uspořádat anketu aby se vědělo co si myslí většina uživatelů a třeba se tím povede rozhoupat vedení k nějakému tomu zlepšení, takže prosím hlasujte at vidíme jak to je.

hlasujte pro Ano:

- pokud si myslíte že e-shop funguje dobře je v něm zboží jaké by jste chtěli kupovat, je ho dostatek a myslíte že je včas a rychle dodáno zboží které je slíbeno.

hlasujte pro Ne:

- pokud si myslíte že e-shop nefunguje dobře a je třeba ho zlepšit popřípadě urychlit dodávku slíbeného zboží

hlasujte pro Je mi to jedno, nezajímá mě to:

pokud vás zboží v e- shopu nezaujalo a nic nehodláte kupovat

díky mk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou tu nějaké věci, které už jsem se tu snažil domlouvat. :(

Např. Nešla by u barevného loga (jak u těch modrých) vyměnit černá za bílou neboli na průhledné barevné i bílý znak a ne jenom černý, ono se na tmavém autě ten černý znak jaksi ztratí. :super

Dále je hodně věcí co jsou už dlouho vyprodané. :myslim

[upravil dne 11/1/06 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že by se měla zrychlit aktualizace nového zboží nebo napsat data(nebo na čem to závisí) kdy by mohlo být nové zboží k dispozici.

Zatím sem nakupoval jen jednou 4ks zboží a dodací lhůta (taky by šla zkrátit) ale to označování stavu objednávky je trochu nelogické (nebo sem to nepochopil správně)

jinak co se týče nabídky myslím, že je tak nějak skoro dostačující. rozhodně by šla zvětšit

nabídku bych chtěl rozšířit o možnost posílání nápadu co by se mohlo dát hromadně vyrobit, mám na mysli klíčenky (podle typu), valjky, vlaječky atd.

myslím že by bylo dobré kdyby se zodpovědné osoby vyjádřili k tomu zda se jim všechno líbí, co udělali pro zlepšení, nebo co jim brání, no prostě jejich názor

prostě je stále co zlepšovat a v E-shopu zvláš?

tohle je zatím můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě hlavně příjde trošku tragické dodat zboží 2týdny po vánocích, né že by musel být e-shop vánoční akce a povánoční výprodej, ale z hlediska obchodního je to podle mě špatnej tah, copak by třeba nešlo zisk využít k blahu všech at už ve sponzoringu srazů, koupě lepšího serveru, zajištění okruhu apod? nebo má P-C penez dost a takovéto věci dělat jen nepotřebuje protože je to práce navíc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Chip

myslím že by se měla zrychlit aktualizace nového zboží nebo napsat data(nebo na čem to závisí) kdy by mohlo být nové zboží k dispozici.

Zatím sem nakupoval jen jednou 4ks zboží a dodací lhůta (taky by šla zkrátit) ale to označování stavu objednávky je trochu nelogické (nebo sem to nepochopil správně)

jinak co se týče nabídky myslím, že je tak nějak skoro dostačující. rozhodně by šla zvětšit

nabídku bych chtěl rozšířit o možnost posílání nápadu co by se mohlo dát hromadně vyrobit, mám na mysli klíčenky (podle typu), valjky, vlaječky atd.

myslím že by bylo dobré kdyby se zodpovědné osoby vyjádřili k tomu zda se jim všechno líbí, co udělali pro zlepšení, nebo co jim brání, no prostě jejich názor

prostě je stále co zlepšovat a v E-shopu zvláš?

tohle je zatím můj názor

:mrk

jo, taky by mě zajímalo jakým způsobem se vybírá jaké věci se dají do e-shopu, proč se třeba neudělá anketa chcete čepice modré nebo černé nebo bílé a podle zájmu je nechat udělat, trošku mě uniká ta modrá závislost u samolepek, čepic atd. ono se každému ta modrá nehodí, ne že by musela být celá paleta barev ale bílá pro tmavé a černá pro světlé je lepší než na modrém podkladu

:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem spokojenej. Objednal jsem si nálepky, ty mi došly mám pocit do čtrnácti dnů, což je v klidu ( když beru ohled na to, že se tím dotyční lidé, kteří to zasílají neživí ) . Co je blbý, samolepky nejsou zrcadlový ( já mám na bocích jednu dobře, jednu se lvem opačně ), mohly by být přívěšky ( např. 106,ale zase jde o to, kolik lidí si 106 koupí když jsme tady asi 4 co vím - vyplatí se to aby to nestálo 200? ), uvítal bych normální mikiny ( třebas s kapucí, nebo v nějakým normálním stylu - ta co tam je mi připadá divná a zastaralá, přec mi není 40 let ), barevná škála triček ( alespoň ještě červená a černá ), mohly by být propisky ( obnovený ),mohly by být stolní kalendáře ( alespoň vždy před novým rokem ), mohly by být sluneční clony - nalepovací pruhy, mohly by být machršňůry,nášivky....... Navíc to co je vyprodaný se neobnovuje....

[upravil dne 12/1/06 Hadra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zena mi na eShopu obednala neco k Vanocum a bohuzel nic neprislo a dokonce ji ani nikdo nebere tydlifen a neodpovida na majly, byla z toho poměrně hooodně rozmrzela...

Jinak se pripojuji k Pidovi, jak je ta barevna vyrezavana samlepka 28,5x14,0 tak by to chtělo ještě variantu s bílým lvem...

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Kukám, že spokojenost nevyznívá příliš dobře, a ačkoliv mám výhrady k fungování (ponechání objednávek bez odezvy, preci jenom aspoň mail by nebyl špatný...) tak chci říci, že si VELMI VÁŽÍM A DĚKUJI lidem, kteří se na jeho provoze podílí. Chápu že toto dělají z nadšení a ve svém volném čase. Doufám, že ohlasy zde budete brát jako poukázání na nedostatky a možnodti zlepšení a nikoliv jako důvod k rezignaci. Opravdu velmi a moc jsem Vám vděčný.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...