Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lupání/praskání repro..


Tayler

Recommended Posts

Čaute, nemá někdo zkušenosti s hlasitým lupáním v reproduktorech ? Nezáleží na hlasitosti rádia. Děje se to hlavně při "otřesu" jako přejezd, kanál, na kostkách, na dálnici ve vyšších rychlostech atd.. kdekoliv auto poskakuje na našich perfektních cestách :D takže mě napadá špatný kontakt kdy při otřesu dochází k pohybu jako když např. zapojujete repro do pc a konektorem se dotknete kovové části.. mohlo by to být ono nebo je problém jinde ? :) Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou si taky stěžoval chlápek u auta v záruce , že mu na hrbolatý cestě (v Čechách skoro všude) loupe v reprákách , po vyndání rádia v něm něco rachotilo a po rozebrání jsem z něj vyndal asi 5 různých mincí - jeho děti se nudily a házely je do otvoru na cd jak do automatu :D . Nemusí to být tvůj případ , ale co kdyby ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, 573v0 napsal:

Tiez mi to robil konektor na zosilovaci, ale ked som nim cielene pohybal tak to nepraskalo..len pri prejazde nerovnostou. Ale ked som ho strekol kontaktolom a poriadne ho zatlacil tak je klud..

Aha dobře.. tak ještě jednou zkusím ten zesilovač a uvidíme :) DÍKY 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...