Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot také na rally DAKAR 2006


Vertex

Recommended Posts

Když mi někdo poradí jak sem dostat vlastní foto (ne z webu) tak to nemusí nikdo hledat, protože já už opravdu nevím, procházel jsm i pokusy, ale nic co by mi pomohlo sem nenašel, příloha mi to nežere a píše to nějakej Warning (obrázek má jen 60,8 kB)

[upravil dne 11/1/06 Mlyn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mlyn

Když mi někdo poradí jak sem dostat vlastní foto (ne z webu) tak to nemusí nikdo hledat, protože já už opravdu nevím, procházel jsm i pokusy, ale nic co by mi pomohlo sem nenašel, příloha mi to nežere a píše to nějakej Warning (obrázek má jen 60,8 kB)

[upravil dne 11/1/06 Mlyn]

Pravě protože ten obrázek musí být někde na webu. Když vlkádáš obrázek tak vlastně vkládáš jeho webovou adresu. Jinak to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

pokial to ma ako vyrobcu Schlesera tak to ma sancu,,, inak nevidim velke sance tohto \'auta\'. Ale inak ma kazdy sancu sa zucastnit a pokusit sa o nemozne,,,, predsa su len podmienky na DAKAR prilis narocne na auto a jazcov,,,, to auto musi mat predpisany maximalny vykon a musi vydrzat horucavu,,, piesok,,, nastrahy,,,, typicky priklad je vlanajsi neuspech Loprajsa,,, ked urobil salto vpred na TATRE.... Inak niesom isty s tym predpisanym vykonom,,, to som len pocul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...