Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vw GOLF mk2 1.9D prosím o radu


Tayler

Recommended Posts

Zdravím, potřeboval bych slyšet více názorů z více stran a od zkušenějších :) před rokem jsem měl možnost koupit vw golf od staršího pána který se chystal auto zvrakovat.. bylo ve slušném stavu, pojízdné, zachovalé, funkční, pouze ohlou nápravu na předním kole. Za 3000 mohl být můj jenže jsem bohužel neměl žádný prostor kam ho postavit aby na něj nepršelo a sněžilo. Chtěl jsem garáž kde bych ho dal pomalu dohromady, něčemu se sám přiučil a nechal ho přítelkyni ať se pro začátek naučí řídit a má čím jezdit.. (přece ji nesvěřím ten můj klenot :D ale psst).. no a k věci. Mám nabídku, golf 2 z německa za 10 000 rovných i s dovozem domů.. údajně TOP kousek, tvrdí mi že ani tečka rzi, 70 000km najeto, v dokonalém stavu, garážované, dovoz až domů.. foto zatím není schopnej poslat. Jediné co jsem zatím dostal je tato. Přemýšlím jestli je to dobrá investice a jestli v tom nebude háček že takovej kousek i s dovozem z Německa prodá za 10K. Nebo jestli je šance sehnat podobnou nabídku za 3000 kterou zkusím opravit, naučit se a při nejhorším prodat na ND protože přece jen 3000 není až zase taková hrůza.. nebo věřit tomu za 10 000 a pokud je v tak perfektním stavu ho při nejhorším prodat dál za mnohem vyšší cenu jaké se pohybují na bazarech. 

Chtěl bych slyšet čistě váš názor nebo zkušenosti starších a zkušenějších :) Děkuji

Screenshot_2017-03-25-10-57-53.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 000 jsou náklady na dovoz. A kde je zisk? Anebo proč by to někdo dělal, proč by se namáhal? Popis je až příliš lákavý... tipuju to na "nevratnou zálohu", tzn. zaplať peníze a už neuvidíš ani peníze ani auto.

Ten za 3000 ještě můžeš mít? A je tam eko-daň 10 000?

Zázraky se nedějí, na to nevěř. Když je auto levné, tak to má svůj důvod. "Zkusím opravit, naučit se" - kde??? Když jsi to minulé nekoupil, protože jsi ho neměl kde opravovat?

Mmch - kdybys s ním (minulým za 3000) aspoň dojel k opraváři, tak by ti to opravil, pomocí dílů z vrakáče - no, celé je to nějaké neujasněné... Na to "pomalu opravit" zapomeň, pokud to neděláš trvale. Dej to opraváři a za několik dní jezdíš.

Chce to koncepci, dříve, než vydáš první korunu: za kolik koupit, jak s eko-daní, za kolik a kde opravit, kde sehnat náhradní díly.

 

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej od toho ruce pryč dokud je ještě čas, tohle smrdí podvodem i z monitoru. Před pár lety jsem si taky takto málem naběhl. 10.000,- nevratná záloha za rezervaci. "Špičkový stav atd." (stejný typ jako je na fotce) Nedojel ani za vrata bazaru.:bacha Udělal jsem tam hodně dusno a zavolal policajty. Zálohu nakonec vrátili, ale zkušenost to byla hodně nepříjemná.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je dnes někdo schopen vysypat 10tis nevratnou (!!!) zálohu na tuctovou popelnici, kterou předtím ani neviděl a zná ji jen z pohádky? A věřit tomu, že když se mu náhodou nebude líbit, že ji obratem střelí mnohem dráž??? Kdyby to tak bylo, proč by ji rovnou takto dráž neprodal ten prodejce nikoho nenapadne? To je fakt síla, tohle... Fakt nevěřím svým očím, vždyť to je mizerné i jen jako pouhý vtip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O záloze zatím nebylo ani slovo.. chce to dovést přímo ke mně a peníze pouze na ruku a taky pouze pokud budu mít zájem.. proto mi nejde do hlavy že potáhne auto tak daleko když mu tady můžu říct že nemám zájem.. předem ani korunu to je jasný :) zálohu bych složil málo komu i kdybych auto osobně viděl a projel.. 

Tam ten golf je bohužel už mínus někde v hromadě šrotu..

Místo jsem neměl ale už mám.. opravovat bych ho chtěl sám a věnovat ho ženě..

Pokud by se cokoliv změnilo poslal bych ho dál nebo rozprodal..

Takže pro ujasnění chci slyšet cokoliv si o tom kdo myslí, jaká je pravděpodobnost že by se nabídka za 3-5 mohla opakovat atd.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, oddie napsal:

On je dnes někdo schopen vysypat 10tis nevratnou (!!!) zálohu na tuctovou popelnici, kterou předtím ani neviděl a zná ji jen z pohádky? A věřit tomu, že když se mu náhodou nebude líbit, že ji obratem střelí mnohem dráž??? Kdyby to tak bylo, proč by ji rovnou takto dráž neprodal ten prodejce nikoho nenapadne? To je fakt síla, tohle... Fakt nevěřím svým očím, vždyť to je mizerné i jen jako pouhý vtip.

Jj oddie, jak jsem psal, už je to pár let zpátky - náš mladej si ho našel na webu a děsně po něm toužil a autobazar Trotina měl tuhle podmínku. Naštěstí to dopadlo, až na zbytečnou nepříjemnou zkušenost, dobře.

Upraveno uživatelem FrantaCV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 1 hodinou, Havlicek.Lukas napsal:

za ty prachy to neni nerealne - z nemecka kdyz koupis par aut v nejake nominalni hodnote dostanes jednu "plecku gratis"
nemci se toho zbavej a cesi sou stastni jak vyhodne nakoupily

Takže by to nemusel být nutně nějakej podvod nebo nevýhodná koupě.. pán se představil jakože tahá auta z německa už 25 let a že je to TOOP stav a že když ho golfa zbaví tak mu pán věnuje corrado gratis tak nevím.. čekám na víc fotek každopádně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, oddie napsal:

On je dnes někdo schopen vysypat 10tis nevratnou (!!!) zálohu na tuctovou popelnici, kterou předtím ani neviděl a zná ji jen z pohádky? A věřit tomu, že když se mu náhodou nebude líbit, že ji obratem střelí mnohem dráž??? Kdyby to tak bylo, proč by ji rovnou takto dráž neprodal ten prodejce nikoho nenapadne? To je fakt síla, tohle... Fakt nevěřím svým očím, vždyť to je mizerné i jen jako pouhý vtip.

Píše před pár lety. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chcete se zasmát ? Chystám se taky trochu pobavit a zavolat mu protože koukám na google obrázky a co nenajdu :D údajně foto golfa kterého měl dotáhnout.. no jo starší generace jede internet :D tak jsem zvědavej co z něho vyleze.. že by záloha ? + mi říká že kola na fotce jsou v ceně a dodá pneu :D

IMG_20170328_140519.png

Upraveno uživatelem Tayler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...