Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mám zapsané 13ti palcové kola v techničáku na PEUGEOT 306 kombi, ale 13tky disky se mi tam nevlezou. Mám tam od koupi 14tky. Por


Guest tatra

Recommended Posts

Mám zapsané 13ti palcové kola v techničáku na PEUGEOT 306 kombi, ale 13tky disky se mi tam nevlezou. Mám tam od koupi 14tky. Poraďte kde se stala chyba, co mám dělat! Děkuji!!! :o):myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

sou disky na Peugety bez chlazenych kotoucu(vetsinou starsi typy treba na 205) a ty tam nepasujou.Je asi blbost ze tam muzou bejt jen 13ky ja mam v technicaku malym pismem dole napsany 14\" 185/65R14 jako alternativni pouziti. Pokud to neni nejakej atyp,treba 1.1 neba 1.2 ,kde by to mohlo bejt,tak hadam,ze na 99% to na STK nikdo resit nebude, hlavne ze to bude mit vzorek,pac na 306 sou 14ky dost bezny. Nekdy se mi zdaj ty trubci na evidenci motorovych vozidel-technici a Peugeotaci padly na hlavu. Potrebujou bejt akorat dulezity a nebo prijit k nejake korune. Treba nechapu proc kazdej,kdo chce napsat do TP jiny kola,musi zvlast zadat vyjadreni vyrobce. To nemuzou udelat nejaky tabulky pro danne typy

vozidel?? Proste trubci :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lipnicak

sou disky na Peugety bez chlazenych kotoucu(vetsinou starsi typy treba na 205) a ty tam nepasujou.Je asi blbost ze tam muzou bejt jen 13ky ja mam v technicaku malym pismem dole napsany 14\" 185/65R14 jako alternativni pouziti. Pokud to neni nejakej atyp,treba 1.1 neba 1.2 ,kde by to mohlo bejt,tak hadam,ze na 99% to na STK nikdo resit nebude, hlavne ze to bude mit vzorek,pac na 306 sou 14ky dost bezny. Nekdy se mi zdaj ty trubci na evidenci motorovych vozidel-technici a Peugeotaci padly na hlavu. Potrebujou bejt akorat dulezity a nebo prijit k nejake korune. Treba nechapu proc kazdej,kdo chce napsat do TP jiny kola,musi zvlast zadat vyjadreni vyrobce. To nemuzou udelat nejaky tabulky pro danne typy

vozidel?? Proste trubci :grr

Přesně z toho důvodu, kterej jsi zmínil, jdou jim z toho koruny do kapsy - navíc Ti můžou odpovědět, že je tam dát nesmíš a stejně si to zacvakáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: lipnicak

sou disky na Peugety bez chlazenych kotoucu(vetsinou starsi typy treba na 205) a ty tam nepasujou.Je asi blbost ze tam muzou bejt jen 13ky ja mam v technicaku malym pismem dole napsany 14\" 185/65R14 jako alternativni pouziti. Pokud to neni nejakej atyp,treba 1.1 neba 1.2 ,kde by to mohlo bejt,tak hadam,ze na 99% to na STK nikdo resit nebude, hlavne ze to bude mit vzorek,pac na 306 sou 14ky dost bezny. Nekdy se mi zdaj ty trubci na evidenci motorovych vozidel-technici a Peugeotaci padly na hlavu. Potrebujou bejt akorat dulezity a nebo prijit k nejake korune. Treba nechapu proc kazdej,kdo chce napsat do TP jiny kola,musi zvlast zadat vyjadreni vyrobce. To nemuzou udelat nejaky tabulky pro danne typy

vozidel?? Proste trubci :grr

Přesně z toho důvodu, kterej jsi zmínil, jdou jim z toho koruny do kapsy - navíc Ti můžou odpovědět, že je tam dát nesmíš a stejně si to zacvakáš

:grr:grr:grr:grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Neresim, tam dam kola podle prirucky,ty sou schvaleny vyrobcem, maj to tam napasny :D . Jedinej problem by stejne nastal na STK ale pokud tam nebudou totalni atypy (145mm nebo205mm na 16-17\") tak to nikdo resit nebude. :papa ani neresil 175/70R13 a prijel sem tam na 185/65R14 a ani pip :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...