Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Wasabi


Komar1981

Recommended Posts

Vcera vecer se zatoulal ke me domu a doplnil nasi flotilu Skody Rapid 1986, Citroena C8 dalsi frantik, tentokrat Peugeot 106 1,2 1998. Co budu predestirat, je to dost vrakoidni kousek za par penez na dojizdeni do prace. Dalsi info postnu pozdeji.

Zatim dojmy a pojmy:

- jede to slusne. Ta 12tistovka s tim docela uhani. Puvodne jsem shanel auto do litroveho obsahu, ted jsem za tu 1,2jku rad

- je to pohodlne. Takhle si predstavuju slovo plavna jizda po Praze. Zadny drncani. Uplne to zacinam milovat.

- je to pomuchlane na pravou stranu, ale kastle celkove na spodku bez der. Plus sem tam nejaky ten lavor na kastli...

- poloosa neklepe, poloosa mlati jako krava

- auto nema spatnou zadni napravu. Ma ji hroznou a spatnou i predni

- montovaly se to techhlech aut zadni brzdy? Pac me se zda, ze na me zapomneli... o rucni brzde ani radsi nemluvim. Ta evidentne neni zapojena, asi ty lanovody nekdo potreboval na spraveni plotu nebo co....

 

Omlouvam se predem vsem milovnikum P106, mam tohle auto proto, abych do nove prace nemusel kazdodenne trapit Rapida. Bude to makac, bude dostavat pravidelny servis a opravy, ale lestenka to urcite nebude.

WP_20170324_07_06_44_Pro.jpgWP_20170324_07_07_32_Pro.jpg

WP_20170324_07_06_14_Pro.jpgWP_20170324_07_07_44_Pro.jpgWP_20170324_07_07_00_Pro.jpg

Upraveno uživatelem Komar1981
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V kufru je jedina oblast, kde je to orezly, ale na to, co jsem za posledni dva mesice v danem segmetu aut v dane cenove kategorii videl je tohle slusna kara - co se kastle tyka. Byl jsem se podivat na jedno AX, prej dobry, to jeste bude slouzit a za vic penez bylo i vic vyhledu na silnici z mista ridice a naopak spousta vyhledu skrz prahy do interieru a podobne.... :)

WP_20170324_07_09_55_Pro.jpg

Upraveno uživatelem Komar1981
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi ten klic uplne nezdá :myslim

Jinak kouknul jsem na podlahu v kufru a je netknuta krasna, spodek auta je taky pekny. Auto je bouracka na pravy bok nebo PP roh, je pokrouceny i A sloupek, ale dveře sedi dobre, tesni, asi na to někdo hodil nekvalitni celolak, na strese se to loupe a pod tim je origo zelena stejného odstinu. Proste taková popelnicka, která ale k ucelu dojizdeni do práce 15 km bude bohatě postacovat. Snad zítra mrknu na ručku, lanovody jsou vytahany jak tepláky z 80. let :roll ale evidentně tam jsou. Brzdy rozhejbu, pak me čeká klasika olej, vzduchový filtr.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Jsem se pred pul hodinou vratil z garaze. Ukol pro dnesni vecer znel jasne - najit zavadu na centralu. Cim dal casteji a par dni zpet u vubec central nefungoval. Coz bych prezil, dvere zaklapnu cudlikama, no problem, ale zamek na kufru je asi "cizi", takze kufr manualne zamknout nejde. A to me trosku znervoznovalo.

Takze jsem si tak od osme vecerni hral na detektiva, cimto, ze central jenom cukne a nesepne, schodil jsem tapecy u ridice, na zadnich vratech i u spolujezdce, jestli tam neni nejaky kratas..... Nakonec to bylo  jednak prelomenym kablikem u ovladaciho motoru a druhak a zaroven i vykloktanym spinacem v motorku centralu. Takze jsem usmiknul kus kabelaze a nahradil ji jinym kusem a spinac v motorku jsem znovu poradne priletoval a vypada to, ze to maka jak ma.

Zitra se chystam na nefunkcni rucni brzdu. Vypada to, ze se v tom nekdo hrabal a lanovody nejsou vubec utazene u strany paky rucni brzdy. Takze to omrknu a uvidim, jestli se mi podari rucku rozchodit....  

Dalsi level, ale nevim kdy, budou klapajici poloosy. Takhle nahlas jsem v zivote homokynetaky mlatit neslysel..... 

WP_20170418_23_06_49_Pro.jpg   WP_20170418_23_51_42_Pro.jpg

Upraveno uživatelem Komar1981
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Babicka vzdycky rikala: "Jmena hloupych na vsech sloupich"....  Ale proste prislusnost ke klubu se proste musi dat vedet, no ne? ;)

Cele se to svezlo s pokusem o zprovozneni rucni brzdy [neuspesne, lanovody jsou vytahane jako poprsi africke domodkyne] a s pokusem o "repasi" cernych sloupku dveri.590c25a10a637_WP_20170505_00_06_44_Pro1.thumb.jpg.fe7f226cba12d999abc1dc9937739891.jpgWP_20170505_00_07_40_Pro[1].jpg

WP_20170505_00_06_59_Pro.jpgWP_20170505_00_07_14_Pro.jpgWP_20170505_00_07_23_Pro.jpg

Upraveno uživatelem Komar1981
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zacvakni si střešní lištu vpravo. :D 

A pokud jde o ty sloupky, koupil bych novou folii v Peugeotu. :D  Alespon na starý model to koupit šlo. A je to přesně pasující. A ne nějaký "karbon" :blicismajlik:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...