Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ruční brzda


bancroft

Recommended Posts

Přátelé jaké máte zkušenosti se zamrzajícími lanovody ruční brzdy? Teď v mrazech mi začala viset ručka a nepomohlo ani prostříkání samostavů a výstupu lan u zadních kotoučů WD sprejem. Nemůžu říct, že by se mi chtělo měnit kvůli tomu nová lana. Připadá mi, že není šikovná konstrukce vyustění lan směrem vzhůru. Rozstřikovaná voda stéka po lanu pravděpodobně dovnitř a tam nyní přimrzá. Myslel jsem že to dělaj zadní ojeté destičky (zkřížení příliš vytlačených prasátek) a tak jsem je vyměnil ale problém je skutečně v lanovodech. Mimochodem zatlačit prasátka zpět, aby se tam vešly nové desky byl neskutečný problém - zlaté přední brzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bancroft

jóóóó já jí také celý život v podstatě nepoužívám, to jsem jenom vyběhnul u vrátnice s propustkou a bylo to.:grr

no a ako si to potom poriešil? predpokladám, že zadné kolesa boli zablokované a auto nepojazdné. zdvihák, kolesá dole a ...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten sám problém u P807.Ne že bych ruční brzdu používal ,ale na malém stoupání na D 1 v koloně (60 minut) jsem furt stál na brzdě.

Do lanovodů jsem také tlačil vše možné ,ale ručka stále trochu visí.Doufám ,že ten mráz brzo ustoupí.Na jaře je asi vytáhnu z auta,nechám vysušit a nacpu nějakým mazadlem.

To vyustění lanovodů je fakt neš?astný,jsou tam ještě takové gumové krytky,které jsou samozřejmě steřelé a utržené.

Dnes jsem se ptal v servisu a nové lanovody stojí 2200,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo kluci, ale ja ji pouzivam porad. Prave proto aby se tim nepouzivanim nekdy nezadrela!! O starych Skodovkach se ale myslim nema cenu bavit, ty mely svych problemu dost. No uznejte, kdo z vas ji jeste ma??:D:D:D 1?? 2??

btw: Vite co byla pro anglicany Skodovka, s niz vyjeli na kopec???

Zazrak!!! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...