Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sebastian Loeb znovu v 306 Maxi


Stejsn

Recommended Posts

Autodíly Kocbeře jsem nestihl.

Trošku nás prohnal Dědic,byl úprk.

Cca 1'50"

https://www.google.cz/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DTlb4tzCqUuA&ved=2ahUKEwjlzPrJm-z4AhX-wQIHHTlpDkAQtwJ6BAgzEAI&usg=AOvVaw0wHlNk3mzZTtTC9es9trBa

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas taková lopata to není,stalo se stalo ,podle telefonátu s jeho kolegou spolujezdcem,který s ním taky jezdil,kde jsme stáli,tak to vypadalo na prasklý dif,po této rychlostce skončil.

To je celý tým borců pod Poděbrady.

Tady je tam ještě ze Sobotky Pican 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem s Vlastou dělal 😉 , vůbec jsem nepochopil proč stavěli toho poršáka , dělo jak prase , a pochvilce šlo do sveta, pak fabka kde si nechali udelat motor za tezke love a na prvni erzete zakukal ...s R5 sice dojel nejvic zavodu ale ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Milan+ napsal:

Ti lidé kteří stojí v v nebezpečné zóně by na Barum rallye určitě nestáli. Asi je to na Bohemia rallye volnější. Já bych tam určitě nestál, ještě se mám rád. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Pepito napsal:

Ti lidé kteří stojí v v nebezpečné zóně by na Barum rallye určitě nestáli. Asi je to na Bohemia rallye volnější. Já bych tam určitě nestál, ještě se mám rád. :papa

Kde se stálo už nebylo vytyčené. A jak jsem psal předtím,že mu asi prdl dif,tak to se může stát kdekoliv. To můžeš stát i na rovině.

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, že 306 Maxi okouzlila dalšího aktivního závodníka WRC. Nedávno se s ní svezl a tady je už možná vizualizace pro nadcházející událost. Za mě dobrý, až na ty zadní světla. :)

Thierry Neuville a 306 Maxi pro Eifel Rallye Festival 2022

294302818_1886086244931706_2610661037219109984_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...