Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Náprava na Peugeot 306 Hatch


Attila306

Recommended Posts

Zdravím vás
Rozmýšlam nad rozšírením zadnéj nápravy a potreboval by som pomoc
ak to nie je nutne nechcem pouzit podložky
dosť dlho som hľadal na forach kde by som niečo mohol najsť a na koniec som nasiel toto
1. riesenie:  http://peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?f=68&t=58329&start=500
a na ďalšej strane toto
2. riešenie s nejakou konzolou:  http://peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?f=68&t=58329&start=420#p1096202
celkom sa mi to pozdáva hlavne to druhe riešenie len nemam ani poňatia ako to ma ucytené tie tičky
dosť pravdepodobné že už to tu bolo rišene ale nejak sa nikto k nemu nevyjadril tak aby to aj pomohlo
dúfam, že to nebude velký problém, že som aj ja založil takúto temu
na pretekoch som tiež kukal pod Maxinu ale tam už bola trubková náprava, to by bolo tiež dobré len také skade zohnať
ak by niekto vedel poradiť tak by som bol vďačný
Attila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to víceméně promakaná stará věc ,variace vycházející ze zátěžových pružin z Belgie ...jen je to promakanější s další výztuhou ,jednoduché pěkné a funkční....náhodou to koupil jeden pán jako dovoz na poslední Xsaře kombi 1.6 16 V z 2005 z Itálie....já měl za to ,že se to přestalo vyrábět 2004 /8 ..... v citroenu na to koukali jak na zjevení ,v životě to neviděli,tovární úprava to dle mě není

vlastníkovi jsem doporučil,ať se s tím nikde nechlubí ve vlastním zájmu ,jinak by jeho Xsa mohla neplánovaně změnit majitele.

se základní nápravou jako celkem se ale nic nedělalo ,to ani nejde ...že

proti tomu linku nahoře je teda v tédle verzi rameno fixováno jinak a betelněji ,než na koncích ,úpravce využil vnitřní plochu ramene a nadstavil , pružení udělal taky trochu jinak, vlastník povídal ,že průjezdy zatáček se Xsara ani nehne, zadek se tím dost naddimenzoval , může to i dost přetěžovat ,což jsem mu nedoporučil....

a je tam prostor to pružení teoreticky ladit ,jak klíčem na  tlumiči k motorce...to tam chybí...je tam další prvek spojení ramene k tělu nápravy,karoserie...

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď je otazka, jestli to jsou nějaká super kola, že kvůli nim budeš investovat do rozšíření, protože jestli na to nemáš vybavení, tak bude potřebovat mezikus a delší trn. A pak další věc, až tam dáš originální kola, třeba na tk, nebo na zimu, tak ti mohou lézt do lemu. A taky proč nepoužít normální podložky pod kola, 1.5 cm není nic vrazednyho. Myslím, že hledáš zbytečně složitou cestu tam, kde existuje jednoduchá. :) 

Upraveno uživatelem F.I.K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...