Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zapojeni Repro P508 (Vyhybky)


bure

Recommended Posts

ahoj,

z neoriginalniho radia mam zapojeny vystupy prave na 4 repro, tedy 8 "dratku" do redukce a z té potom na puvodni originalni konektor dal do auta...

ve vsech dverich je ale dratku celkem 16, resp. v kazdych je stredobas a twitter zapojen samostatne (v kazdych dverich tedy dva kabely - celkem ctyri dratky :) )

Nevi prosim nekdo jestli tim ze jsem vyndal puvodni origo radio jsem prisel omylem i o vyhybky, nyni mi hrajou ve vsech kabelech vsechna pasma a ty vyskove reproduktory

nyni hrajou jen to cemu z toho pasma "rozumi" a nebo jsou ty vyhybky ukryty nekde na ceste k repraku ? :)

diky

B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste nepripojil, protoze 8mm podlozky pod stredobasy se ukazaly jako nedostatecne :(

jinak diky za info, kdyz tedy budu chtit pouzit i nove vyskove repro, budu muset ve dverich nebo "nekde"

schovat i dodane vyhybky, btw. ktery z tech kabelu toho maleho konektoru vyskoveho repro je + a ktery -

viz vpravo dole, obr nize, bys prosim nevedel ?

konektory_repro_508.thumb.png.b90417a60c93f9bbf4c0c943e4c15590.png

diky

B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, pokud si to správně pamatuji tak 1 je + a 2 je - . Výhybky budeš muset někde schovat. Záleží jaké máš. Pokud je to výhybka ze které jsou napájeny jak středobas i výškáč, tak do ní zapoj přívod od středobasu. Pokud bude pouze pro výškáč, tak ji připoj na původní přívod výškáče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, konkretne tyhle:

vyhybka "krmi" oba repraky, jak ten stredobas tak vyskac, jinak na ten + a - jsem se ptal proto, ze bych tu vyhybku schoval nekde primo za radiem, protoze vzhledem k potencionalnimu pruniku vlhkosti se mi ji nechce nechvat ve dverich ....

Upraveno uživatelem bure
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tak pak se neda nic delat a vyhybka pujde do dveri :)

empiricky overeno, ze 2x 8mm podlozky na sobe, tedy 16mm stači určitě, tak jsem pro jistotu objednal 18mm :)

ted jeste kudy dostat od baterky do kufru napajeci kabel abych pri tom nemusel rozebrat "pul auta" a hudba bude kompletni :)

Upraveno uživatelem bure
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi nebude stačit. V kufru, těsně za zadními sedadly pod kobercem je konektor na který je mimo jiné přivedeno + z velkých pojistek na akumulátoru pro napájení origo jednotky tažného zařízení. Já mám z něj taženo napájení pro neorigo jednotku tažného, ale obávám se, že to bude max 2,5 mm průřez. Podívej se tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to fakt asi stacit nebude :(  ale couvaci kamere to stacit bude :):super

edit: tak ani kamere to stacit nebude, tedy stacilo by, ale dostal jsem "vynadano", ze pry kdyz by byla napajena "porad" tak se brzo "vypali" chip, takze proud pro tuto kameru asi "ukradnu" ze svetel zpatecky ....

 

Upraveno uživatelem bure
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...