Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak otevřít 405???


maxx01

Recommended Posts

Původně zaslal: .mycTD

mk: vazne bys chtel, abych ti sem vsem rozepsal, jak se da dostat do tveho auta?:super

a myslí že zloději hladaj návod? já myslím že ho dávno znají :D a od nich se to učíme my běžní uživatelé v případě nouze nejvišší ne ale finanční, nýbrž dostání se do vlastního vozidla :roker

klidne mi to můžeš napsat jen U2U

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: .mycTD

mk: vazne bys chtel, abych ti sem vsem rozepsal, jak se da dostat do tveho auta?:super

a myslí že zloději hladaj návod? já myslím že ho dávno znají :D a od nich se to učíme my běžní uživatelé v případě nouze nejvišší ne ale finanční, nýbrž dostání se do vlastního vozidla :roker

klidne mi to můžeš napsat jen U2U

No zloděj to už asi zná jak se tam dostat, ale proč tady učit nové adepty na toto řemeslo. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maxx01

Čauky všem

Už jsem sehnal nové zámky a teď řeším problém jak se dostat do auta. Znáte nějakej nenásilnej způsob?

V robotě jsem si udělal z páskoviny háčky ale nevím jestly to půjde

405 sem otevíral, když sem si zabouchnul klíče.

Dělal sem to strunou z piána, ale dá se použít i jiný hodně tvrdý tenký drát. Na konci si uděláš mylý ostrý háček. Prostrčíš vedle gumy nahoře u dveří dovnitř do auta a zachytíš za ten čudlík co při zamčení zajede dovnitř. (pokud je nemáš vytrhaný.) Mordoval sem to skoro tři minuty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...